Vyhľadanie priaznivých termínov | AnteAr

Logo alt

More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!

Vyhľadanie priaznivých termínov

Informácie o službe

Plánovanie a voľba vhodnej doby

Ak má astrológia za úlohu poskytnúť človeku slobodu voľby, a jej úlohu vidíme v skúmaní premenlivej kvality času a prispôsobenie sa človeka jeho zákonom, potom túto úlohu spĺňa možnosťou voľby vhodného termínu pre uskutočnenie zamýšľaných aktivít.

Medzi takéto záležitosti patria:

 • Významný nákup alebo predaj
 • Podpisy dôležitých zmlúv
 • Podnikateľské aktivity
 • Svadby a spoločenské udalosti
 • Počatie dieťaťa
 • Chirurgické zákroky
 • Investície
 • Úvery, pôžičky a hypotéky
 • Začiatok stavby domu

 • Vieme Vám spoľahlivo a účinne pomôcť nájsť najlepší čas pre zahájenie určitých podujatí tak, aby očakávaný výsledok, cieľ plánovanej akcie naplnil Vaše očakávania. Súčasne to prináša príležitosť vyhnúť sa komplikáciám, ktoré by mohli ovplyvniť priebeh týchto aktivít negatívnym spôsobom.

  Práve týmito záležitosťami sa zaoberá elekčná astrológia.

  Výber vhodného okamihu pre svadbu samozrejme nezaručí celoživotné šťastie, ale týka sa jedine dobrých či menej vhodných okolností toho dňa.

  Avšak v porovnaní s tým napríklad dátum založenia budovy dôležitý je a horoskopy historických stavieb skutočne fungujú.

  Je nepochybné, že nie vždy je život logický.

  Avšak výber správneho načasovania na základe vyhodnotenia osobných astrologických možností Vám môže priniesť prospech.

  Ako získať svoje termíny "Priaznivých okamihov":

  Použite, prosím, pripravený formulár. Je potrebné vyplniť všetky polia.

  Do textu správy, prosím, napíšte:
  "Priaznivý okamih"
  V správe uveďte Vaše dáta narodenia v tomto tvare:
  dd.mm.rrrr; hh:mm; miesto narodenia;
  (napr. 14.08.1986; o 23:55 hod.; Trenčín)
  "Priaznivý okamih" doručíme na váš e-mail, ktorý uvediete do formulára.

  Čo všetko nájdete vo vašich "Priaznivých okamihoch":

  Výsledkom časovo náročnej práce na vyhľadaní termínov "Priaznivých okamihov" je niekoľko vybraných dátumov, vhodných pre uskutočnenie Vami zamýšľaných aktivít.

  Súčasťou tejto služby je konzultácia s výkladom horoskopu zvoleného okamihu a interpretáciou Vašich osobných konštelácií aktuálnych v čase vyhľadaného dátumu zamýšľanej udalosti.

  Konzultácia k službe "Priaznivý okamih" trvá max. 60 minút.

  Ceny služby "Priaznivý okamih" sú stanovené dohodou.

  Pre detailnejšie informácie o cenách nás neváhajte kontaktovať!

  * * * * *   Referencie

  Presne takto som si predstavovala služby privátneho astrológa. Ďakujem všetkým vnútorným aj vonkajším okolnostiam, že som si pre výklad na tri mesiace vybrala práve jeho. Vrelo odporúčam každému, kto dokáže oceniť dlhoročné skúsenosti pretavené do praxe a hlavne osobný a veľmi individuálny prístup. Ja to všetko nielen oceňujem, ale aj patrične využijem, pretože viem, že je to to najlepšie, čo pre seba môžem práve v tomto čase urobiť. :-)
  Valéria Valašteková

  Vyzdvihujem osobitý spôsob výkladu horoskopu vedený uznávaným astrológom na jednej strane, ktorý sa však vie vďaka svojej hĺbke poznania ľudskej duše dokonale naladiť "na našu najväčšiu boľačku" a s obratnosťou psychológa nás nechá nájsť si odpovede v sebe samom. Chvíľami som mala pocit, že sedím s dlhoročným priateľom pri čaji. Zo srdca doporučujem a ďakujem.
  Iveta Bebjaková

  Dakujem Ante Ar za skvele vyklady horoskopov, vzdy vedia naladit na tu spravnu notu, kazdy si tam najde kusok seba a aj radu do buducna. Odporucam kazdemu kto chce zistit o sebe alebo druhom viac.
  Žanett Hybská-Harbová

  Chcem sa aj touto cestou podakovat panovi Lubomirovi za skvelo odvedenu pracu pri vypocitani mojho osobneho horoskopu, je vypracovany perfektne na mieru, priehladne a zrozumitelne. A ja som naozaj nadsena, odporucanie pre tych ktori este vahaju ci mat svoj osobny horoskop alebo nie, nevahajte priatelia a budete nadmieru spokojni pretoze sa o sebe vela dozviete a hlavne budete vediet ako dalej ... Lubo, zelam Vam zo srdca vela prevela spokojnych klientov a vela prevela uspechov vo Vasej krasnej praci...DAKUJEM!!!!!
  ‎Janka Wojciech Gradzki

  Ďakujem Vám Ľubko veľmi pekne za môj osobný horoskop. Určite môžem len odporúčať Vaše služby. Všetko bolo perfektne zodpovedané a som spokojná. :) Ďakujem!
  Lívia Prokopová Šulková

  Neváhajte budete spokojní.. Potvrdíte si to čo viete, podozvedáte sa nové veci, pochopíte prečo, dokážete predchádzať... Nájdete odpovede na otázky... Rozhovor je uvoľnený a prirodzený...
  A okrem iného hlas je charizmatický ;-) A na výplatu si dám spraviť aj 3-mesačný!
  ‎Baška Hajdu

  Zadajte, prosím, všetky požadované údaje pre vyhľadanie priaznivých termínov: