Muž s ascendentom v Blížencoch

Muži s ascendentom v Blížencoch sú veľkí svetobežníci, aj keď sú obmedzení na svoju štvrť. Sú nepokojní a aktívni a majú niektoré nádherné vlastnosti. Majú vzácnu schopnosť vrhnúť sa do práce a potom na ňu úplne zabudnúť a s plným zaujatím presedlať na zábavu.

Niekedy – po dlhej preflámovanej noci – im zazvoní budík, práve keď sa vracajú domov. Žiadny problém pre tohto chlapíka, osprchuje sa, oholí a pohrúži sa do práce so svojim obvyklým entuziazmom. To by mohlo vysvetliť, prečo často hneď zrána vyzerá tak podivne.

Rovnaké je to u neho so ženami. „Keď nemá nablízku tú, ktorú miluje, miluje tú, ktorú má nablízku.“ Keď sa s tým dokážete vyrovnať alebo keď máte rovnaké sklony, všetko bude skvelé. Pokiaľ nie, pripravte sa na búrku.

Veľa rozpráva a rád fabuluje

Ďalšia vec: aby za sebou zamietol stopy, bude vám rozprávať rôzne historky. Také historky, ako že mu doklad o rozvode zožrala koza. Takže neberte jeho slová za bernú mincu. A keď hovoríme o jeho slovách, bude ich neúrekom, do neskorej noci. Slová sú jeho predohrou, jeho dohrou, a prekvapivo, jeho verbálne fantázie môžu byť vynikajúcou skúsenosťou.

Schôdzok naslepo s mužmi s ascendentom v Blížencoch väčšinou žiadna neľutuje. Môže sa objaviť pri vašich dverách v akomkoľvek odeve, ozdobenom baseballovou čiapkou a digitálnym operátorom na zápästí, alebo v smokingu so šerpou okolo pása, ktorá propaguje jeho firmu.

Skutočným dôvodom tejto neprimeranosti je to, že je vždy na ceste odniekiaľ alebo niekam. Venuje prehnanú pozornosť svojmu obliekaniu, nech už sa nám to zdá byť akokoľvek čudné.

Čo sa týka dievčaťa jeho snov, mala by pôsobiť žensky a byť menej roztržitá, než on. Ak sa o vás začne naozaj zaujímať, asi vám kúpi slušivý klobúčik alebo nejaké iné oblečenie, na ktorom lipne.

Môže vás vziať hocikam, cieľ jeho cesty závisí na jeho emóciách. Aj keď nebudete mať záujem vo vzťahu pokračovať, určite vám zostanú vzrušujúce a nezabudnuteľné zážitky.

Vzťahy s týmto mužom

Vzťahy s týmto mužom sú prerušované obdobiami zmätkov (ešte sa stýka so svojou bývalou), zmiznutí (má nejakú novú) a roztržitostí (má dnes večer dve schôdzky). Je schopný dosiahnuť to, že mu toto vystrájanie celkom dlhú dobu prechádza, pretože je s ním zábava.

Mnohí z nás vyrastú a opustia dieťa v sebe, ale muž s ascendentom v Blížencoch je stále rozkošne detský. Dokonca si dlho do stredných rokov udrží mladistvý vzhľad.

Pokiaľ vám nepripadá krásne byť vo vytržení zo zábavného parku alebo grilovania v obývačke za daždivého počasia, ponáhľajte sa k staromódnemu typu muža s ascendentom v Kozorožcovi a ponechajte priestor stovkám iných žien, ktoré tomuto mužovi nemôžu odolať.

Fenomén muža s ascendentom v Blížencoch spočíva v potešení, ktoré nachádza vo svete. Žiť je pre tohto muža úchvatnou záležitosťou. Vždy pripravuje nejakú vec, projekt alebo dobrodružstvo. Je to nákazlivé.

Staňte sa rovnako „švihnutou“ ako on, a až to skončí, môžete si so sebou odniesť lekciu zo žitia. Existuje azda lepší darček?

12 znamení zverokruhu AnteAr

Ascendent Blíženci & Slnečné znamenie

Slnko Baran & Ascendent Blíženci

Baran s ascendentom Blížencov symbolizuje inteligentných, podnikavých a prirodzene aktívnych jedincov. Už od útleho veku sú vyhranení, radi študujú a podporujú svoje silné stránky. Charakterizuje ich usilovnosť a túžba po sebauplatnení. V živote hľadajú stále nové impulzy, ktoré ich udržujú v pozore. Sú všade tam, kde sa niečo deje, víkendy aj voľný čas trávia v bujnej spoločnosti. Majú vynikajúce komunikačné schopnosti, vďaka ktorým sa ľahko zoznamujú. Darí sa im vo všetkých profesiách, kde ocenia ich vysoký potenciál.

Slnko Býk & Ascendent Blíženci

Takí ľudia sú veselí, hraví a oplývajú vesmírnou krásou. Naplno sa rozvinú v bujarej spoločnosti, ktorú môžu okúzľovať svojím šarmom aj zmyslom pre humor. Spojenie Býka a Blíženca ukazuje na rozporuplnú osobnosť – pokojného, múdreho a pomalšieho človeka, ktorý je zároveň veľmi pracovitý a iba zriedka podlieha lenivosti. V láske sú verní a vášniví. Pre partnera urobia maximum, aby sa zavďačili. Veľkú váhu kladú na dlhodobú väzbu v láske, flirt ani romániky na jednu noc nie sú nič pre nich.

Slnko Blíženci & Ascendent Blíženci

Zdvojnásobenie Blíženeckého charakteru ukazuje na energickú osobnosť, ktorú jej sila ženie do záhuby. Títo jedinci majú potrebu žiť naplno, nevedia odpočívať, naopak stále prekonávajú limity. Kvôli prepracovaniu môžu mať problémy so spánkom, avšak k slovu sa dostanú aj psychické ťažkosti. Odpočinok v ich prípade nepredstavuje nutnosť, ale rovno liečbu. Tieto osobnosti symbolizuje komunikatívnosť, preto po svojom boku potrebujú rovnako ukecaného jedinca. Od lásky čaká pochopenie, nie len sex.

Slnko Rak & Ascendent Blíženci

Ascendent v Blížencoch prináša Rakom veľkú výhodu v estetickej a zdravotnej oblasti. Eliminuje totiž ich tendenciu k nárastu telesnej váhy. Jedná sa o aktívne osobnosti, ktorých život sa odvíja rýchlym tempom. Majú vynikajúce predpoklady pre dosiahnutie úspechu v profesijnom aj súkromnom živote. Ľahko sa učia, preto je možné nájsť ich medzi vysokoškolskými absolventmi. Prílišná roztržitosť a vysoké životné tempo môžu byť aj na škodu. Chýba im denný režim, ktorý možno ale získať vďaka vhodne zvolenému partnerovi.

Slnko Lev & Ascendent Blíženci

Lev s ascendentom v Blížencoch ukazuje na aktívneho spoločenského jedinca. Vyhľadáva ruch a je všade tam, kde sa niečo deje. V zamestnaní musí byť neustále niekoľko krokov pred konkurenciou, zaujíma sa o novinky a nič mu neunikne. Zároveň z neho vyžaruje skvelá nálada. Vďaka vynikajúcim komunikatívnym schopnostiam symbolizuje toto spojenie hercov, zabávačov aj moderátorov. V láske sú veľmi úspešní, pretože sa málokedy nechajú spútať nejakými chmúrami. V jadre sú pozitívni a pre spokojnosť druhých by sa rozdali.

Slnko Panna & Ascendent Blíženci

Panna s ascendentom v Blížencoch sa chváli rýchlym uvažovaním a výbornou nervovou sústavou. Sú bystrí, múdri a môžu to v živote dotiahnuť naozaj ďaleko. Na druhej strane by títo ľudia mali čas od času zvoľniť. Neustále sa ženú za poznaním, pracujú, študujú, čítajú aj cestujú, a samotná podstata života im pritom uniká. Ich svižné uvažovanie by sa navyše mohlo čoskoro prehriať. V sexe nechávajú dominantný priestor partnerovi. Ich vzťahy sú čisté, hlavne preto, že vedia o citoch otvorene hovoriť.

Slnko Váhy & Ascendent Blíženci

Blíženci na ascendente prinášajú narodeným vo Váhach vynikajúcu predpoveď pre lásku a partnerstvo. Komunikatívne znamenie Blížencov uľahčuje zoznamovanie a dodáva inak hanblivým Váham priebojnosť. Vďaka tomu nesedia v kúte so založenými rukami, ale dokážu sa zasadiť o svoje šťastie. To sa prejaví nielen v láske, ale aj pracovnom živote. Váhy v Blížencoch sú nadané zmyslom pre pohyb, predovšetkým pre tanec. Radi rozširujú svoje obzory a celoživotné vzdelávanie je pre nich úplnou samozrejmosťou. Milujú verne a oddane.

Slnko Škorpión & Ascendent Blíženci

V tomto spojení dochádza k nerovnováhe medzi túžbou po vernosti a pokušeniami, ktoré sa pred Škorpiónom vyskytujú. Ascendent v Blížencoch im dodáva neuveriteľnú sexuálnu energiu a apetít, ktorý sa im po celý život nedarí plne uspokojiť. Hviezdy dávajú týmto Škorpiónom do vienka štíhle telo a pevné zdravie, bez toho aby museli namáhavo cvičiť. Milujú nielen svojho životného partnera, ale veľa pre nich znamenajú aj priatelia a príbuzní. Radi sa však oddávajú cestovateľskej vášni a bujnému spoločenskému životu.

Slnko Strelec & Ascendent Blíženci

Strelec s ascendentom v Blížencoch potrebuje byť neustále v pohybe. Najspokojnejší je vo voľnom partnerstve, kedy ho nič nezväzuje a kde môže žiť podľa svojich predstáv. Riadi sa vlastným morálnym poriadkom, vďaka ktorému sa na neho nemôže nikto pozerať cez prsty. Nepotrebuje zákony, príkazy ani iné oficiality. To platí aj pre vzdelanie. Chváli sa prirodzenou inteligenciou a to mu väčšinou stačí. Rád rozširuje svoje vedomosti čítaním a zberom všelijakých informácií. V zrelom veku je bezodnou studnicou múdrosti.

Slnko Kozorožec & Ascendent Blíženci

Kozorožec s ascendentom v Blížencoch je úspešnou kombináciou zemského a vzdušného živlu. Ascendent v Blížencoch je pre týchto jedincov požehnaním pre dobrú komunikáciu v partnerstve. Chvália sa rýchlym myslením a vysokou pracovnou výdržou. Ich veľkou výhodou je komunikatívna veselá povaha, vďaka ktorej vedú dlhé debaty o čomkoľvek. Potrebujú okolo seba veľa nových podnetov, ktorých sa im dostáva vďaka priateľom, rodine i partnerovi. Hoci pôsobia excentricky a rozverne, v partnerstve sú absolútne verní.

Slnko Vodnár & Ascendent Blíženci

Vodnár s ascendentom v Blížencoch je pohodový jedinec, ktorý má pre životné úspechy perfektné predpoklady. Prejavuje sa prirodzene, kamarátsky, veselo, a každý ho má preto rád. Pre druhých by sa rozdal z posledného. Len ťažko možno nájsť nejaké jeho negatívne stránky. Oproti ostatným Vodnárom je viac komunikatívny a otvorený. Dokáže pomenovať svoje potreby, plány a túžby. Životné šťastie vidí vo väčšej rodine, do ktorej zahŕňa aj svojich najlepších priateľov. Mal by študovať, pretože jeho intelekt je vysoký.

Slnko Ryby & Ascendent Blíženci

Ak sa okolo tohto človeka neustále niečo deje, potom sa cíti skutočne ako ryba vo vode. Vďaka ascendentu v Blížencoch sa vyžíva vo zložitostiach a drobných problémoch. Berie ich totiž ako životnú výzvu. Ide o nezvyčajne komunikatívnych jedincov, ktorí zo srdca radi vykladajú najrôznejšie historky. V láske sú pohodovými, veselými partnermi, ktorí svojho vyvoleného ctia. Zaujímajú sa o celosvetové dianie, rovnako akčný náprotivok potom potrebujú po svojom boku. Dokážu ľahko nahliadnuť druhým ľuďom pod povrch.

. . .

Ste pripravení zistiť si svoj vlastný Ascendent?

Všetko to začína zostavením vášho osobného horoskopu: je to kruhový diagram (obrazec) zobrazujúci postavenie nebeských telies pre daný okamih a konkrétne miesto na Zemi.

Po vypočítaní grafu si všimnete, že koleso zverokruhu je rozdelené do dvanástich sekcií, ktoré predstavujú každé znamenie, od Barana po Ryby.

Uvidíte tiež symboly jednotlivých planét roztrúsené v znameniach. Keby napríklad Venuša bola v čase vášho narodenia na oblohe v znamení Váh, povedali by ste, že „Venušu mám vo Váhach“.

Ak chcete v grafe nájsť umiestnenie Ascendentu, nájdite dve veľké tlačené písmená „AC“, ukazuje na nich šípka: znamenie, pri ktorom sa nachádzajú, je znamením vášho Ascendentu, vášho vychádzajúceho znamenia.

Záver

Ascendent, čiže vychádzajúce alebo vzostupné znamenie, je znamenie zverokruhu, ktoré – v okamihu keď sme sa narodili – práve vychádzalo nad obzor.

Vychádzajúce znamenie je východiskovým bodom astrologického diagramu a je jedným z troch najdôležitejších prvkov horoskopu. Ďalšími dvomi sú postavenie Slnka v zverokruhu, čiže naše slnečné znamenie a postavenie Mesiaca v zverokruhu v deň nášho narodenia.

Slnečné znamenie predstavuje len našu základnú povahu, ale Ascendent, vychádzajúce znamenie, je aktívnym prejavom tejto osoby.

Získajte viac informácií na tému Ascendent v znameniach zverokruhu