Žena s ascendentom v Rybách

Tu je žena, ktorá chce byť milovaná, chránená a ktorá chce, aby sa o ňu starali. Nekonečne ženská a fantasticky príťažlivá, je nádejou jari, romantikou leta a krásou jesene. Tak či onak sa nemusí dostať až k zime, pretože dosť dobre neznáša ťarchu reality.

Dokáže vydržať a vydrží mnoho útrap, hlbokého žiaľu a kríz, ale vyberie si svoju daň. Verí v ideály a sny. Ale sny sa môžu roztrieštiť, a tiež sa trieštia tvárou v tvár realite.

Bude stáť pri vás, keď prídete o prácu alebo o svoje auto, ale nie keď stratíte sebaúctu. Nesmiernosť jej viery vo vás je tým, čo vám pripadá také trvalé na začiatku a tak zdrvujúce na konci. Kto sa môže chovať ako muži na striebornom plátne, ktorí nikdy nepodľahnú chorobe, plnia dom kvetinami a nosia darčeky od Tiffanyho?

Nie je praktická, takže pokiaľ vám nie je proti mysli poskytovať jej útočisko pred tvrdou životnou realitou a dokážete byť takmer nevyčerpateľným zdrojom citu a pozornosti, dostanete ženu nepoznamenanú súčasným životným štýlom.

Je večná, nie však módna. Je éterická a nepostihnuteľná. Vie vzhliadnuť k výšinám a ponoriť sa do hĺbok, neustále vás bude fascinovať. Jej príťažlivosť spočíva v jej nedefinovateľnosti. Muži sa naťahujú a chcú polapiť túto neurčitosť. Sledujte ročné obdobia a v zime sa o ňu postarajte…

12 znamení zverokruhu AnteAr

Ascendent Ryby & Slnečné znamenie

Slnko Baran & Ascendent Ryby

V tomto človeku sa stretávajú sily dvoch planét – Marsu a Neptúna. Tie svojmu nositeľovi poskytujú schopnosť presadiť sa v akomkoľvek kolektíve, žiť naplno a využívať k tomu bohatú fantáziu. Jedinci charakterizovaní týmto ascendentom nepatria medzi intelektuálov, žijú podľa vlastných pravidiel, ktoré sa dosť často riadia vesmírom. Veľakrát v sebe objavia liečiteľské sklony, vďaka ktorým inklinujú k profesiám, ktoré pomáhajú druhým ľuďom. Dokážu pozorovať obrazy, ktoré sú ostatným skryté. Pôsobia éterickým dojmom!

Slnko Býk & Ascendent Ryby

V týchto jedincoch sa snúbi praktickosť a bohatý emocionálny život. Býkov s ascendentom v znamení Rýb charakterizuje pokojná myseľ aj schopnosť úprimnej lásky. Vďaka vysokej empatii je spojenie s týmito ľuďmi inšpiratívne, hlboké a plné spaľujúce vášne. Postavenie Venuše im zaručuje dobré materiálne zázemie. Voči svojmu okoliu sú ústretoví a láskaví, inklinujú k charitatívnym činnostiam. Ascendent v Rybách dodáva Býkom auru tajomstva a krehkosti, čo k nim láka zástupy obdivovateľov. Ich vnútorná krása berie dych.

Slnko Blíženci & Ascendent Ryby

Čím viac lásky týmto jedincom poskytnete, tým šťastnejšieho človeka po svojom boku budete mať. Ascendent Rýb totiž prináša Blížencom citlivosť a nehu. Týchto jedincov charakterizuje vysoká schopnosť empatie i nahliadnutia do vecí, ktoré druhým zostávajú skryté. Oplývajú obrovskou inteligenciou, ale skôr než vysokoškolskými titulmi sa snažia zaujať svojou osobnosťou. Ich profesionálny život má najčastejšie podobu práce s ľuďmi, ktorí potrebujú určitú formu pomoci. Sú nesmierne tolerantní a hocikedy sa môžu stať obeťou nejakých podvodov.

Slnko Rak & Ascendent Ryby

Rak s ascendentom v znamení Rýb je natoľko prispôsobivým človekom, že mu nemožno prisudzovať takmer žiadne špecifické vlastnosti. V jeho prípade dochádza k úplnému ovplyvneniu okolím. Tento jedinec nepozná egoizmus, nerozlišuje medzi pojmami ja a my. Pokiaľ niekoho skutočne miluje, stáva sa jeho súčasťou. Prijíma rovnaké názory, páči sa mu rovnaké veci a túži po rovnakej budúcnosti. Vyhýba sa hlučnému prostrediu a pracuje na svojom duševnom raste. Je presvedčený, že raz môže urobiť svet krajším a lepším.

Slnko Lev & Ascendent Ryby

Ascendent v Rybách prináša svojmu nositeľovi priaznivé vyhliadky do budúcnosti. Takéto osobnosti majú vysokú šancu pre harmonické partnerstvo. Ich devízou je tolerantná, jemná povaha, vďaka ktorej predchádzajú problémom a s ľahkosťou ich tiež riešia. Jedná sa o niekoľko osobností skrytých v jednom človeku. Pokiaľ ide o šťastie, neváhajú vyceriť zuby a urobiť na nepriateľa veľké bububu. Ale v zlomku sekundy sa upokoja a stanú sa opäť milujúcimi rodičmi, láskyplnými partnermi a vášnivými milencami. Ich vzťahy sú predchnuté vernosťou.

Slnko Panna & Ascendent Ryby

Panna s ascendentom v Rybách je pekné spojenie protikladných charakterov. Také osobnosti sú často zaťažené vnútorným bojom. Sami nevedia, akú povahu vlastne dostali do vienka. Ich život je plný radosti i smútku, túžby i zmaru. Skrátka raz sú hore, druhýkrát dole. Vždy sa dokážu postaviť na nohy a užívajú si naplno aj tie najmenšie radosti. Tieto Panny sú úspešné v akejkoľvek práci, predovšetkým v sociálnych oblastiach a zdravotníctve. V sexe a láske bývajú pasívne, záleží však na okolnostiach.

Slnko Váhy & Ascendent Ryby

Váha s ascendentom v Rybách má rada všetko krásne a túži po dokonalosti. Ascendent v Rybe jej však dáva schopnosť nahliadnuť veciam pod povrch. Býva múdra, ale kľúčové rozhodnutia robí zásadne na základe svojho inštinktu. Od svojho partnera i kamarátov potrebuje veľa povzbudzovania, pretože hviezdy ju neobdarili zdravým sebavedomím. Ťažšie vyjadruje aj svoje city. Lepšie sa jej to darí prostredníctvom gest a činov. Váhy sa vyžívajú v umení – to môže predstavovať ich vysnívané povolanie aj obľúbené hobby.

Slnko Škorpión & Ascendent Ryby

Ascendent v Rybách praje fyzickej kráse svojich nositeľov. Väčšiu výhodu majú v tomto znamení ženy. Ide o typické krásky, ktoré ale inklinujú k domácnosti a rodinnému krbu. Jedinou túžbou týchto Škorpiónov je celý život prežiť v úprimnej láske. Ak pre naplnenie tejto túžby nenájdu vhodný náprotivok, inklinujú k viere a duchovnu. Nezriedka potom odchádzajú do seminára! V tomto znamení sa rodí veľká časť senzibilov a pútnikov, ktorým je materiálny svet cudzí a protivný. Hľadajú absolútnu lásku a ako jedni z mála ju tiež zažijú.

Slnko Strelec & Ascendent Ryby

Strelec potrebuje pre spokojný život veľa spontánnej lásky a nikdy neupadá do typickej rybičkovskej apatie. Ich vládcom je Jupiter, vďaka ktorému majú obrovské šťastie v láske i v zamestnaní. Nezriedka sú obšťastnení výhrou v lotérii. Dosahujú vynikajúce výsledky, ale pracujú väčšinou nezištne. Ich ciele a sny sú také ušľachtilé, že sa pre dnešnú dobu nehodia. Nemajú materialistické sklony, radšej pomáhajú druhým. Ak majú pevný a verný vzťah, nič viac nehľadajú. V sexe sú vášniví a takmer neunaviteľní.

Slnko Kozorožec & Ascendent Ryby

Kozorožec zjemnený ascendentom v znamení Rýb je perfektným štartom do života. Jedná sa o skromných, ale neuveriteľne húževnatých jedincov. Takýto človek môže preniknúť do vrcholných pozícií vďaka svojmu prívetivému vzhľadu. Jeho srdce je pripravené vždy niekomu pomôcť, alebo dotyčného vypočuť, kedykoľvek to potrebuje. Rovnaký prístup volia aj v láske. Svojho partnera zahŕňajú horúcou láskou a zostáva to tak aj v prípade, že na svet privedú spoločných potomkov. Miláčik hrá prím, hoci sa o svoje deti láskyplne stará.

Slnko Vodnár & Ascendent Ryby

Rybie ascendent upozorňuje, že tento človek potrebuje k svojmu životu veľa lásky a nehy. Nebráni sa pokojnému vzťahu, naopak víta akýkoľvek milostný stereotyp. Povaha týchto Vodnárov je väčšinou podivná a záhadná. Sú skvelými rodičmi pre vlastné deti, ale radi si ďalšie adoptujú a všeobecne sa stále o niekoho s láskou starajú. Pod tlakom sa z nich stávajú realisti, ktorí dokážu situáciu správne odhadnúť. Potom sa zase ponoria do svojho snového sveta. V sexe sú pasívni a svojho druha znervózňujú tichom.

Slnko Ryby & Ascendent Ryby

Typická Ryba hľadá na svete lásku, ktorá je nadpozemská, dokonalá, rýdza a čistá. Skrátka takú, ktorá sa nevyskytuje snáď ani v rozprávkach. Je stelesnením vrúcneho citu, má krehkú a láskyplnú dušu. Ak nenájde ideálneho partnera, hľadá útechu vo viere, omamných látkach i iných závislostiach. Po boku svojho milovaného je najšťastnejším človekom celého vesmíru. Pre jeho spokojnosť je ochotná zniesť modré z neba. Inklinuje k citovej závislosti. Hviezdy radia, aby našla najprv lásku sama k sebe.

. . .

Ste pripravení zistiť si svoj vlastný Ascendent?

Všetko to začína zostavením vášho osobného horoskopu: je to kruhový diagram (obrazec) zobrazujúci postavenie nebeských telies pre daný okamih a konkrétne miesto na Zemi.

Po vypočítaní grafu si všimnete, že koleso zverokruhu je rozdelené do dvanástich sekcií, ktoré predstavujú každé znamenie, od Barana po Ryby.

Uvidíte tiež symboly jednotlivých planét roztrúsené v znameniach. Keby napríklad Venuša bola v čase vášho narodenia na oblohe v znamení Váh, povedali by ste, že „Venušu mám vo Váhach“.

Ak chcete v grafe nájsť umiestnenie Ascendentu, nájdite dve veľké tlačené písmená „AC“, ukazuje na nich šípka: znamenie, pri ktorom sa nachádzajú, je znamením vášho Ascendentu, vášho vychádzajúceho znamenia.

Záver

Ascendent, čiže vychádzajúce alebo vzostupné znamenie, je znamenie zverokruhu, ktoré – v okamihu keď sme sa narodili – práve vychádzalo nad obzor.

Vychádzajúce znamenie je východiskovým bodom astrologického diagramu a je jedným z troch najdôležitejších prvkov horoskopu. Ďalšími dvomi sú postavenie Slnka v zverokruhu, čiže naše slnečné znamenie a postavenie Mesiaca v zverokruhu v deň nášho narodenia.

Slnečné znamenie predstavuje len našu základnú povahu, ale Ascendent, vychádzajúce znamenie, je aktívnym prejavom tejto osoby.

Získajte viac informácií na tému Ascendent v znameniach zverokruhu

Zdieľajte so svojimi priateľmi!