Castillo de Monteagudo WP

Horoskop na týždeň od 22.05. do 28.05.2023

Najvýznamnejšou astrologickou udalosťou ďalšieho týždňa je prechod Slnka z pevného zemského znamenia Býka do vzdušných pohyblivých Blížencov, čo znamená, že sa zmení kvalita času. Slnko vytvorí sextil na Mars v Levovi – obchody sa konečne začnú viac hýbať, ľudia by mali medzi sebou komunikovať priateľsky a uvoľnene. V spoločnosti by mohla zavládnuť skôr optimistická nálada.

Nov v Rakovi Júl 2020 - Letný dážď AnteAr

Horoskop na týždeň od 15.05. do 21.05.2023

Od 16. mája, po prechode Jupitera z Barana do Býka, kde zostane až do 26. mája 2024, nastáva astrologicky pomerne uvoľnené obdobie, ideálne na prácu, lásku a užívanie si zmyselných pôžitkov. V spoločnosti by mala vládnuť skôr optimistická nálada, ľudia by mali byť k sebe priateľskí, tolerantní a láskaví, pretože v tomto období je ideálny čas na rozbehnutie nových projektov.

Luna 11 Aquarius Vodnár AnteAr

Horoskop na týždeň od 08.05. do 14.05.2023

Najvýraznejšou konšteláciou druhého májového týždňa je spojenie energie Slnka s vibráciami Uránu v znamení Býka, ktoré prináša silné nutkanie vymaniť sa z rutiny a robiť niečo iné, než aké sú vaše bežné aktivity. V druhej polovici týždňa prinášajú kozmické vibrácie lepšiu schopnosť sústredenia, dobrú pamäť a organizačné schopnosti, čo vám pomôže vyriešiť zložité problémy.