astrologické štúdio AnteAr

Horoskop na týždeň od 23. do 29. januára 2023

Vodnárske konštelácie vybudia v ľudských dušiach túžbu po štúdiu náuk na hranici vedy a umenia. V druhej polovici týždňa sa vytvorí celý rad harmonických mundánnych konštelácií, ktoré prinášajú vhodnú klímu pre dôležité jednania a pre podpisy významných zmlúv. Merkúr bude opäť v harmonickej väzbe s Uránom a bude vyzývať k nákupu výpočtovej a komunikačnej techniky.

astrologické štúdio AnteAr

Horoskop na týždeň od 16. do 22. januára 2023

Najvýznamnejším okamihom tretieho týždňa roku 2023 je 20. január o 9:29 hod., kedy sa mení kvalita času, pretože Slnko na svojej púti po ekliptike prechádza zo znamenia Kozorožca do znamenia Vodnára, kde je už Venuša so Saturnom a o deň neskôr ho bude nasledovať aj Luna. Tieto Vodnárske konštelácie môžu vybudiť v ľudských dušiach túžbu po štúdiu náuk na hranici vedy a umenia.

Nov Kozorožec 13. január 2021 AnteAr

Horoskop na týždeň od 9. do 15. januára 2023

Druhý januárový týždeň prináša viacero harmonických konštelácií, ktoré nám umožnia vychutnať si pohodovú atmosféru tohto obdobia. Silné konštelácie v znamení Kozorožca (Slnko, Merkúr a Pluto) prepojené s Neptúnom v znamení Rýb naznačujú, že budete mať prospech z individuálnejšej snahy o duchovné osvietenie prostredníctvom kníh, študijných kurzov alebo konzultácií spojenými s astrológiou, či výkladom tarotu.