Velka konjunkcia Jupiter & Saturn 21. december 2020

Veľká konjunkcia Jupitera a Saturna vo Vodnárovi

21. december predstavuje jeden z najdôležitejších dní roku 2020, ktorý už priniesol významné udalosti. Súčasne s tohtoročným slnovratom v Kozorožcovi nastane veľmi zriedkavý planetárny jav. Veľká konjunkcia Jupitera so Saturnom vo Vodnárovi symbolizuje kolíziu protichodných vibrácií. Saturn reprezentuje obmedzenia, Jupiter je naopak spájaný s rastom a rozvojom.

Kvadratúra Saturn Urán AnteAr

Kvadratúra Saturn Urán

Saturn v kvadratúre s Uránom vytvára konflikt medzi zodpovednosťou a nezávislosťou, stabilitou a zmenami, povinnosťami a slobodou, tradičným a pokrokovým, rutinou a vzrušením, poslušnosťou a vzburou, konzervatívnym a liberálnym, starým a novým, a … minulosťou a budúcnosťou. Saturn s Uránom však prináša posolstvo, ktorému je potrebné venovať plnú pozornosť.

AnteAr

Horoskop na týždeň od 18.9. do 24.9.2023

Medzi hlavné udalosti v ďalšom septembrovom týždni patrí kvadratúra Venuše v Levovi s Jupiterom v Býkovi a opozícia medzi Slnkom v Panne a Neptúnom v Rybách. Výsledkom môžu byť črevné infekcie, ľudia by mali byť obozretní pri plávaní v neznámych vodách a dbať na zásady správnej hygieny. V závere týždňa bude celosvetové dianie ovplyvňovať rad harmonicky pôsobiacich konštelácií.

Príroda kvety lístie jeseň AnteAr

Horoskop na týždeň od 26.10.2020

S posledným októbrovým týždňom prichádzajú dve zmeny v kvalite času. Obidve sú na programe počas stredy. A aspoň jedna z nich by počas ďalších dní mohla priniesť príležitosti pre zmiernenie napätia a nájdenie prijateľných riešení v kontroverzných záležitostiach. V pozadí tejto zmeny je ukončenie pobytu Venuše v znamení Panny a jej vstup do znamenia Váh.

Nov v Blížencoch 22. máj 2020 AnteAr

Horoskop na týždeň od 4.9. do 10.9.2023

Z hľadiska mundánnych konštelácií, ktoré ovplyvňujú dianie na celom svete, je september zrejme najlepším mesiacom celého roka 2023. Konštelácie sú celkovo pokojné (Mars, patrón bojovníkov, je vo svojom exile vo Váhach). Ľudia by sa mali vo zvýšenej miere zaujímať o svoje zdravie a vzdelanie (Merkúr bude celý mesiac v Panne a Slnko bude v tomto pracovitom znamení až do 23. septembra).

- astrologické štúdio AnteAr

Horoskop na týždeň od 28.8. do 3.9.2023

Posledné dni augusta prinesú začiatok retrográdnej fázy Uránu spojený s komplikovanými energiami lunárneho Splnu v znamení Rýb. Tento týždeň budeme mať pocit, že sa veci nehýbu, a spolu s týmto pocitom začne postupne narastať napätie. Pozitívnou správou je, že Mars sa už pohybuje v diplomatickom znamení Váh a ponúka mnoho príležitostí na urovnanie prípadných sporov.

Nov-v-Levovi-19-august-2020-AnteAr

Horoskop na týždeň od 14.8. do 20.8.2023

Energia znamenia Leva naďalej naberá na svojej sile a vrcholiť bude 16. augusta, kedy sa k Slnku a Venuši v tomto kráľovskom pevnom ohnivom znamení pripojí aj Luna – nastane lunárny Nov. Tretí augustový týždeň prináša jedinečné príležitosti prežiť nové aktivity, pocity a nadviazať zaujímavé vzťahy. Je to vhodný čas na začatie nových projektov s odvážnou energiou.

Luna 02 Taurus Býk AnteAr

Horoskop na týždeň od 7.8. do 13.8.2023

V priebehu druhého augustového týždňa medzi 9. a 16. augustom naberie na sile znamenie Leva, kde sa postupne vytvorí konjunkcia medzi Slnkom, retrográdnou Venušou a všetko vyvrcholí 15. a 16. augusta, kedy sa k tejto konštelácii pripojí aj Luna. Nuda nebude na programe dňa, ľudia by sa mali priateľsky a uvoľnene baviť, nešetriť a pokojne utrácať i za veci zbytočné a luxusné.

Luna 11 Aquarius Vodnár AnteAr

Horoskop na týždeň od 31.07.2023 do 06.08.2023

Prvé tri augustové dni bude brzdiť obchody a komunikáciu s okolím opozícia medzi Merkúrom v Panne a Saturnom v Rybách. V úvode mesiaca sa však na ekliptike vytvorí dynamická väzba medzi Marsom a Jupiterom, ktorá podporuje aktívny odpočinok a cestovanie. Emocionálne labilní ľudia môžu očakávať výraznejšie výkyvy nálad. Vo svete sa vyskytnú zemetrasenia alebo zosuvy pôdy.

Horoskop na dnes AnteAr

Horoskop na týždeň od 24.07.2023 do 30.07.2023

Po búrlivých a dramatických dňoch minulého týždňa sa celková situácia postupne upokojí. Merkúr dostihne na svojej púti po ekliptike Venušu na konci znamenia Leva a vďaka tomu by sa obchody mali hýbať a ľudia by spolu mali dobre komunikovať. Sú to veľmi dobré dni pre dôležité rokovania, pre podpisy zmlúv, pre uzatváranie obchodov a pre zoznamovanie sa s vhodnými partnermi.