Horoskop na týždeň od 09.11.2020 AnteAr

Horoskop na týždeň od 9.11.2020

Druhý novembrový týždeň prináša niekoľko významných udalostí. Prvá z nich je spojená s konjunkciou Jupitera s Plutom v Kozorožcovi. V poradí i vo význame druhou záležitosťou je dlho očakávané ukončenie retrogradity Marsu v Baranovi. Tretia udalosť je spojená s návratom Merkúra zo znamenia Váh späť do Škorpióna. Štvrtou a poslednou je lunárny Nov v znamení Škorpióna.

Príroda kvety lístie jeseň AnteAr

Horoskop na týždeň od 26.10.2020

S posledným októbrovým týždňom prichádzajú dve zmeny v kvalite času. Obidve sú na programe počas stredy. A aspoň jedna z nich by počas ďalších dní mohla priniesť príležitosti pre zmiernenie napätia a nájdenie prijateľných riešení v kontroverzných záležitostiach. V pozadí tejto zmeny je ukončenie pobytu Venuše v znamení Panny a jej vstup do znamenia Váh.

Retográdny Merkúr v znamení Škorpióna AnteAr

Horoskop na týždeň od 12.10.2020

Október sa láme do svojej druhej polovice. Avšak planetárne konštelácie na ekliptike sa menia len minimálne. Spolu s nimi naďalej pokračuje trend nárastu energií, ktoré sa odzrkadľujú v každodenných situáciách. V ich pozadí je okrem väzby retrográdneho Marsu s Jupiterom ešte aj postupné uzatváranie provokatívnych konštelácií Slnka s Marsom, Plutom a aj so Saturnom.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!