Listen to Your Intuition AnteAr

7 Tipov pre rovnováhu v živote

Azda každý z nás by chcel byť spokojný so svojím životom a vybalansovať vplyvy stresových situácií a pozitívnych pocitov. Poradíme vám, ako sa dopracovať k dôležitej životnej rovnováhe. Počúvajte svoju intuíciu. Intuícia je veľmi spoľahlivý ukazovateľ. Pocit kdesi vnútri, ktorý sa vás vo chvíľach rozhodovania pýta, či vážne robíte dobre, a zároveň vám našepkáva, ktoré rozhodnutie je správne.

Astrológia – skrytá pravda o človeku – AnteAr

Astrológia – skrytá pravda o človeku alebo číry nezmysel?

Ovplyvňujú náš život nejaké planéty a hviezdy? Je tu astrológia už dávno? Ako sa podieľa na histórii ľudstva? Je astrológ veštec či klamár? Má vôbec astrológia v súčasnosti nejaký význam? Nemám rád astrológiu tak, ako ju nájdete v časopisoch a novinách pod hlavičkou: Horoskop na dnešný deň. Prečo som sa napriek tomu rozhodol písať o astrológii? Pretože ju mám rád!

Záhada astrologických dvojčiat AnteAr

Záhada astrologických dvojčiat

Poznáte tú situáciu: príjemná hudba, dobré pitie, krásne ženy, mužní muži a jeden blbec blufuje o astrológii. Oči tých krásnych žien spočívajú na tom somárovi. Kráľovstvo za otázku, čo ho znemožní! Bingo! Otázka prichádza: „Čo ak sa v jednom meste, v jednej pôrodnici, v tej istej chvíli narodia dve deti? Budú ich horoskopy rovnaké? A ich osud?“

Astrológia terapiou, terapia astrológiou Astrodrama AnteAr

Astrológia terapiou, terapia astrológiou, jednoducho „Astrohry“

Ak mám hovoriť o terapii prostredníctvom astrológie, prvá vec, na ktorú si spomeniem, je výraz „transpersonálna astropsychológia“. To je hybrid, ktorý môže konkurovať všetkým mutantom z Aktov X. Vždy, keď počujem astrológa vyrukovať s týmto siahodlhým nezmyslom, uvažujem, či sa dá potom vôbec hovoriť o terapii, v ktorej hlavnú úlohu má astrológia?

Partnerský horoskop Synastrie AnteAr

Partnerské horoskopy

Prečo nás stále tak vytáčajú naše vzťahy? Pretože každý vzťah predstavuje istú formu partnerstva a to blbé na našom partnerstve je „Dark Side Of The Moon“ našej osobnosti. V psychológii s obľubou hovoria o neintegrovanej časti osobnosti. Takže asi toto je to niečo, čo sa rado zadiera v našich vzťahoch. Verte či nie, niekedy z pohľadu do horoskopu odporučím …

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice