Luna v domoch Synastrie AnteAr

Luna v domoch Synastrie

Astrologický dom v synastrii, v ktorom sa nachádza Luna, ukáže oblasť života, v ktorej sa niekto dotýka druhého na tej najhlbšej a najosobnejšej úrovni. Oblasť v našom natálnom horoskope, ktorej sa dotkne Mesiac inej osoby, je oblasťou, kde sme najviac exponovaní. Práve tu nás ten druhý môže ovplyvňovať najsilnejšie, čo môže byť buď pozitívne alebo negatívne.

Mars v domoch Synastrie

Mars v domoch Synastrie

Mars je planétou akcie a konfliktov a je známy ako „Planéta vojny“. Umiestnenie Marsu v synastrii naznačuje oblasť života, do ktorej druhá osoba prinesie vzrušenie alebo nepokoj či podráždenosť. Táto planéta prináša energiu do všetkého, čoho sa dotkne. V romantických vzťahoch Mars vytvára sexuálnu chémiu. Článok pojednáva o význame Marsu v 12 domoch v kontexte synastrie.

Venuša v domoch Synastrie AnteAr

Venuša v domoch Synastrie

Venuša je hlavnou planétou, ktorá reprezentuje naše vzťahy. Z tohto dôvodu je najdôležitejšou planétou v synastrii, najmä pokiaľ ide o romantické vzťahy. Venuša v domoch synastrie v romantickom vzťahu je miestom, kde cítite najsilnejšie spojenie s partnerom: jeho Venuša do tohto vášho domu vnáša pocit spokojnosti. Článok pojednáva o význame Venuše v 12 domoch v kontexte synastrie.

Sex v horoskope AnteAr

Pluto v Synastrii: Pluto a Vnútorné planéty

Plutónske vzťahy nie sú pre každého. Ak máte vo svojom horoskope veľa planét vo vzdušných znameniach alebo uprednostňujete pokojnú spoločnosť pred rozflákanou psychikou, neodporúčam vám ich. Ak chcete vášeň, ak chcete intimitu, existujú aj iné spôsoby. Ale asociácie Pluta sú jedinečné vo svojej schopnosti pomôcť nám preniknúť pod povrch pozemského sveta.

Pluto vo vzťahoch AnteAr

Pluto v Synastrii: Plutónske vzťahy

Pluto má v synastrii nebezpečnú povesť. Je to chlapík, ktorý keď vkročí do miestnosti, všetci trochu ustúpia. Je to zaslúžené. S Plutom prichádza žiarlivosť, posadnutosť, nutkanie, desivá túžba, hrôza, zúrivosť – boj na život a na smrť, až do posledného dychu. Vo svojej sebazničujúcejšej fáze to môže byť prianie smrti. S Plutom môže prísť skúsenosť, a dúfajme, že aj pochopenie.

Aspekty Neptún v Synastrii AnteAr

Neptún v Synastrii: Aspekty so Slnkom, Lunou, Venušou a Marsom

Tiež známy ako Boh mora – Neptún je ako obrovský oceán fantázie s mnohými skrytými hĺbkami, takže je prirodzené, že každý má s touto planétou jedinečný zážitok. V synastrii sú Neptúnove kontakty o jemnej rovnováhe medzi fantáziou a realitou. Harmonické aspekty Neptúna stoja v pozadí nadpozemských a súcitných milostných zážitkov, zatiaľ čo negatívne aspekty môžu pôsobiť ako iluzórne spojenia.

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice