Hmla, ľad, námraza, počasie, AnteAr

Horoskop na týždeň od 28.11. do 04.12.2022

Merkúr a Venuša sú v tomto týždni v opozícii s Marsom a súčasne v kvadratúre s Neptúnom. To všetko vytvára veľké napätie a zmätky s možnosťou nezhôd, podvodov a konfliktov. Súčasne však pôsobí uzemňujúci vplyv Saturna, ktorý ovplyvňuje Mars, Merkúr a potom Venušu. Načasovanie je v tomto týždennom horoskope najdôležitejšie, pretože náročné aspekty sa striedajú s pozitívnymi.

Luna 09 Sagittarius Strelec AnteAr

Nov Mesiaca v Strelcovi 23. novembra 2022

Energia Strelca, ktorá je známa tým, že je príliš otvoreným a neraz aj neokrôchaným intelektuálom, nás vyzýva, aby sme sa stali múdrymi a dôverovali svojim zámerom. Počas tohto Nového Mesiaca by ste si mohli možno niečo namýšľať alebo váhať, či si veriť, avšak nie je tu priestor pre syndróm podvodníka – verte mi, od podvodníka máte ďaleko!

Retrográdne planéty 2021 AnteAr

Retrográdne planéty v roku 2022

V určitých obdobiach menia planéty svoj pohyb do takzvanej retrogradity, čo tendenčne nachádza svoje odzrkadlenie v nepríjemnom zabrzdení iniciatív, ktoré si plánujeme. Z tohto dôvodu je vhodné vziať na vedomie dátumy retrogradity pri plánovaní špeciálnych záležitostí ako je napríklad nákup auta, začiatok podnikania alebo podpisovanie zmlúv.

Kvadratúra Saturn Urán AnteAr

Kvadratúra Saturn Urán

Saturn v kvadratúre s Uránom vytvára konflikt medzi zodpovednosťou a nezávislosťou, stabilitou a zmenami, povinnosťami a slobodou, tradičným a pokrokovým, rutinou a vzrušením, poslušnosťou a vzburou, konzervatívnym a liberálnym, starým a novým, a … minulosťou a budúcnosťou. Saturn s Uránom však prináša posolstvo, ktorému je potrebné venovať plnú pozornosť.

Horoskop na dnes AnteAr

Horoskop na dnešný deň

Mnohí z vás možno poznajú knihy o magickej sile Luny – Mesiaca či Lunárny kalendár Bielej pani. Pojednávajú o symbolickej „sile“ Mesiaca. Výborná vec. Luna naozaj symbolicky podfarbuje prežívanie krátkych časových úsekov a jeho podfarbenie denného prežívania má univerzálny charakter. Ďaleko zložitejšou záležitosťou v astrologickej …

Sex v horoskope AnteAr

Sex v horoskope

Chcete teda vedieť, aký bude ten váš milenec a nechystáte sa mu hneď pozrieť do trenírok, aby si to zle nevysvetľoval. Jedna z možností je nežným hlasom vypýtať si jeho horoskop a hľadať. Hľadať treba krúžok so šípkou. Je to presne tá značka, ktorou označujú samcov. Našli ste ju? Výborne! Predstavte si, že ešte aj táto značka …

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice