Lunárny Nov v Baranovi 12 Apríl 2021 AnteAr

Nov v Baranovi 12. apríl 2021

Lunárny Nov v Baranovi dokáže zapáliť oheň v nás, v našej duši. Ak sme túžili po novom začiatku, na to skutočne niet lepšieho času ako teraz. Baran je ovládaný priebojným Marsom a je predovšetkým o akcii. Ale s Marsom v intelektuálnych Blížencoch, vkladáme do mentálnej aktivity práve toľko energie, koľko súčasne dávame aj fyzických činností.

Kvadratúra Saturn Urán AnteAr

Kvadratúra Saturn Urán

Saturn v kvadratúre s Uránom vytvára konflikt medzi zodpovednosťou a nezávislosťou, stabilitou a zmenami, povinnosťami a slobodou, tradičným a pokrokovým, rutinou a vzrušením, poslušnosťou a vzburou, konzervatívnym a liberálnym, starým a novým, a … minulosťou a budúcnosťou. Saturn s Uránom však prináša posolstvo, ktorému je potrebné venovať plnú pozornosť.

Retrográdne planéty 2021 AnteAr

Retrográdne planéty v roku 2021

V určitých obdobiach menia planéty svoj pohyb do takzvanej retrogradity, čo tendenčne nachádza svoje odzrkadlenie v nepríjemnom zabrzdení iniciatív, ktoré si plánujeme. Z tohto dôvodu je vhodné vziať na vedomie dátumy retrogradity pri plánovaní špeciálnych záležitostí ako je napríklad nákup auta, začiatok podnikania alebo podpisovanie zmlúv.

Velka konjunkcia Jupiter & Saturn 21. december 2020

Veľká konjunkcia Jupitera a Saturna vo Vodnárovi

21. december predstavuje jeden z najdôležitejších dní roku 2020, ktorý už priniesol významné udalosti. Súčasne s tohtoročným slnovratom v Kozorožcovi nastane veľmi zriedkavý planetárny jav. Veľká konjunkcia Jupitera so Saturnom vo Vodnárovi symbolizuje kolíziu protichodných vibrácií. Saturn reprezentuje obmedzenia, Jupiter je naopak spájaný s rastom a rozvojom.

Mars v znameniach zverokruhu AnteAr

Mars v znameniach zverokruhu

Mars v zmaneniach zverokruhu v osobnom horoskope odhaľuje spôsob, akým bude človek vyjadrovať svoju energiu a ako sa povaha tejto osoby bude javiť navonok. Mars je mužská planéta, symbolizuje bojovnosť, agresivitu, statočnosť, odhodlanie, vôľu, schopnosť presadiť sa, aktivitu, impulzívnosť, fyzickú energiu, sexualitu. Môže mať vplyv na nehody.

Venuša v znameniach zverokruhu AnteAr

Venuša v znameniach zverokruhu

Venuša v osobnom horoskope naznačuje, vďaka čomu dávame a prijímame lásku, náklonnosť a vyjadruje zmysel pre estetiku. V aspektoch Venuše, v znameniach a domoch, kde sa Venuša nachádza alebo ktorým vládne, sa ukazuje, ktorých životných oblastí sa bude najvýraznejšie dotýkať túžba po partnerstve, ako sa bude prejavovať láska k iným ľuďom a aké …

Merkúr v znameniach zverokruhu AnteAr

Merkúr v znameniach zverokruhu

Merkúr v znameniach zverokruhu symbolizuje inteligenciu, spôsob myslenia, úsudok, komunikáciu, nadväzovanie kontaktov. Je spojený s obchodom, cestovaním, zručnosťou, obdobím dospievania. Znamená vzdelávanie, prispôsobivosť, pružnosť. Tiež však aj povrchnosť, nepokoj, nesústreděnosť, podvod a lož, intrigy. V horoskope môže symbolizovať súrodencov.

Luna v znameniach zverokruhu AnteAr

Luna v znameniach zverokruhu

Astrologická Luna jedným z troch najdôležitejších prvkov horoskopu. Ďalšími dvomi sú postavenie Slnka v zverokruhu a postavenie ascendentu – vychádzajúceho znamenia zverokruhu, ktorý je východiskovým bodom astrologického diagramu v okamihu nášho narodenia. Luna symbolizuje túžbu ponoriť sa do nevedomia, obrátiť sa do minulosti a oddať sa citom.

Ascendent AnteAr

Ascendent v znameniach zverokruhu

Ascendent, čiže vychádzajúce alebo vzostupné znamenie, je znamenie zverokruhu, ktoré – v okamihu keď sme sa narodili – práve vychádzalo nad obzor. Vychádzajúce znamenie je východiskovým bodom astrologického diagramu a je jedným z troch najdôležitejších prvkov horoskopu. Ďalšími dvomi sú postavenie Slnka v zverokruhu, čiže naše …

Red rose petal drops - astrologické štúdio AnteAr

Luna a plodnosť

Jedným z mužov, ktorí významne prispeli k formulácii astrologických zákonitostí týkajúcich sa plodnosti a výberu pohlavia bol slovenský lekár MUDr. Eugen Jonáš. Ten v päťdesiatych rokoch minulého storočia overil na veľkom súbore dát, že žena je plodná vtedy, keď sa Luna na oblohe nachádza v rovnakej fáze, aká bola pri jej narodení …

Čierna Luna Lilith - AnteAr

Rande s Lilith

No čo je? Nechce sa vám? Áno, ja vám rozumiem, kto by mal záujem o dôverné stretnutie s démonom noci, s príšerou, ktorá zabíja a hrdúsi malé deti, s provokatérkou, ktorá poburuje, kde môže, a nič jej nie je sväté, s nehanebnicou, ktorá

Astrológia – skrytá pravda – AnteAr

Astrológia – skrytá pravda o človeku alebo číry nezmysel?

Ovplyvňujú náš život nejaké planéty a hviezdy? Je tu astrológia už dávno? Ako sa podieľa na histórii ľudstva? Je astrológ veštec či klamár? Má vôbec astrológia v súčasnosti nejaký význam? Nemám rád astrológiu tak, ako ju nájdete v časopisoch a novinách pod hlavičkou: Horoskop na dnešný deň. Prečo som sa napriek tomu rozhodol písať o astrológii? Pretože ju mám rád!

Spln vo Váhach 28. marec 2021 AnteAr

Spln vo Váhach 28. marec 2021

Spln vo Váhach 28. marca 2021 nás podporuje, aby sme pustili všetko, čo so sebou už nemusíme vláčiť, a aby sme vytvorili priestor na rozvinutie nových energií. Kľúčom k tomuto marcovému splnu bude hľadanie spravodlivosti, kompromisu a rovnováhy vo všetkom, podobne ako to symbolizujú Váhy. Budú pôsobiť aj uzemňujúce sily, ktoré nám pomôžu robiť lepšie rozhodnutia.

Lunárny Nov v Rybách 13. marec 2021 AnteAr

Nov v Rybách 13. marec 2021

Lunárny Nov v znamení Rýb vysiela vlny poézie a prináša so sebou jemnú éterickú energiu, ktorá nás inšpiruje snívať, vytvárať a predstavovať si pre seba lepšiu realitu. Realita, do ktorej sa rozhodnete nasmerovať svoju pozornosť, sa rozvíja a rastie, takže sa uistite, že vaše myšlienky, slová a činy sú v súlade so všetkým, po čom túžite.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!