astrologické štúdio AnteAr

Horoskop na týždeň od 6. do 12. februára 2023

Po náročnom víkende spojenom s divokými energiami februárového Splnu v znamení Leva sa situácia začína postupne upokojovať. Merkúr v Kozorožcovi je v harmonickom spojení s Neptúnom v Rybách a Venuša v senzitívnych Rybách s Uránom v Býkovi, čo vytvára skvelú astrologickú klímu mimoriadne vhodnú na štúdium duchovných vied a návštevu kultúrnych zariadení.

AnteAr astrologické štúdio

Ako sa naučiť praktickú astrológiu

Naučte sa, čo sa hovorí o povahe planét, vplyvoch aspektov, čo znamenajú priaznivé stavy planét, rozsahy jednotlivých domov atď. Naučte sa, ako zostaviť horoskop. Priemerne inteligentnému človeku to nezaberie viac ako hodinu. Používajte chaldejský systém štvorcov, ktorý vám na prvý pohľad ukáže, čo sa deje v rohových domoch, ktoré sú kľúčom k celému horoskopu.

Beyonce Girls run the world AnteAr

Čo musíte vedieť o februárovom splne Mesiaca v Levovi

Počas tejto astrologickej udalosti vstúpia do hry nepredvídateľné prvky, pretože Slnko a Luna vytvoria drsnú konšteláciu T-kvadratúry so vzpurným Uránom. Tento vesmírny stret prinesie so sebou tvrdú a nervóznu energiu, takže ľudí môže byť ťažké potešiť. Mnoho záležitostí sa bude otriasať vo svojich základoch a je tu aj možnosť, že dôjde k strate finančných prostriedkov.