Sagittarius Full Moon AnteAr

Spln v Strelcovi 4. jún 2023

Spln je časom vyvrcholenia a prísľubom naplnenia toho, čo sa začalo pri lunárnom nove pred dvoma týždňami. Je to emocionálny čas – čas romantiky, plodnosti a vzťahov. Plnšie si uvedomíme, čo nám v živote chýbalo alebo chýba, najmä v súvislosti s učením, dobrodružstvom, duševným životom, komunikáciou, zdieľaním a cestovaním či dochádzaním.

Úvod do teórie horoskopov AnteAr

Horoskop na týždeň od 29.05. do 04.06.2023

Prichádza týždeň, kedy budeme mať na výber z dvoch možností. Ak dáte prednosť vysokým spirituálnym energiám, budete mať ideálne dni na romantiku, relaxáciu a uplatnenie vašej imaginácie. Najvýznamnejšou astrologickou udalosťou týždňa je spojenie vibrácií Merkúra s energiou Uránu, ktoré vytvárajú ideálne dni na akúkoľvek duševnú alebo kreatívnu prácu, ktorá si vyžaduje originalitu.

Tajné kódy Netflix

Skryté kódy Netflix: všetky filmy a seriály

Pri prehľadávaní rozsiahlej knižnice streamovacej služby existuje veľké množstvo filmov a seriálov, na ktoré si pravdepodobne nikdy nenarazil. Tieto „tajné“ kódy ti umožnia prístup k veľkému obsahu. Ak chceš napríklad pozerať filmy vhodné pre rodiny s deťmi od 0 do 2 rokov, použi kód 6796. Populárne cestovateľské a dobrodružné dokumenty sa ti zobrazia po zadaní kódu 1159.