Spln Mesiaca 12. august 2022 AnteAr

Spln Mesiaca vo Vodnárovi 12. august 2022

Nadchádzajúci spln Mesiaca vo Vodnárovi nastane v piatok 12. augusta o 03:36 hod. stredoeurópskeho letného času. Tento inšpiratívny okamih s dôrazom na súboj medzi tvrdohlavými a slobodu milujúcimi energiami môže podporiť posilnenie vášho zmyslu pre samých seba a zároveň prijať možnosť zapojenia sa do tímovej práce.

Immum Coeli v Synastrii AnteAr

Planéty v synastrii v spojení s IC (Immum Coeli)

Bod IC – skratka pre Immum Coeli – je kľúčom k najosobnejším častiam vášho vnútorného sveta: vašim koreňom, základom, vplyvu rodiny na vašu identitu. Lekcie, ktoré sa týkajú IC, sú skryté vo vašej minulosti, kým sa neobrátite do svojho vnútra a nebudete čeliť hlbinám svojho podvedomia. Vo väčšine systémov domov sa Imum Coeli nachádza na vrchole štvrtého domu v horoskope.

Uránsky blesk Urán v Synastrii AnteAr

Uránsky blesk: Urán v Synastrii

„Akosi rozumiem Neptúnu a Plutu, ale ako pochopiť, čo prináša Urán v synastrii? Je v tom všetko to úchvatné a očarujúce, ale musí v tom byť niečo viac…“ Urán v synastrii je jedinou vonkajšou planétou, o ktorej nikto nechce veľa hovoriť. Z troch „výtržníkov“ je on ten divný. Neptún má svoj pôvab, Pluto má svoju intenzitu a Urán má… ehm… kam zmizol, bol tu len pred minútou…

Horoskop na týždeň AnteAr

Horoskop na týždeň od 08.08. do 14.08.2022

Týždeň začína v emocionálne náročnom tóne, ktorý je úplne odlišný od obvyklého štýlu, aký by ste očakávali od Venuše v Rakovi. Iste, možno by bola ochotná dupnúť nohou a našpúliť sa, ak to nepôjde podľa jej predstáv, ale málokedy kvôli tomu spustí krik. Začiatkom tohto týždňa to tak nemusí byť, pretože Venuša v Rakovi je v opozícii s Plutom,. To je čas, kedy budú potreby lásky, financií a všetkého, čo máme radi, mimoriadne náročné.

Saturn ako tmel na vzťahy a schopnosť dospieť AnteAr

Saturn ako „tmel“ na vzťahy a schopnosť dospieť

Veľa počúvame o Saturne ako o magickom „tmele“ vo vzťahu. Páry s dobrými väzbami na Saturn veria, že ich čaká ľahká cesta. (Však len počkajte, kým pár zo Saturnu príde na koniec cesty a poučí sa. Ešte ste nevideli Mars rezať rýchlejšie, než ako to dokáže Saturn.) Saturn je prirodzeným partnerom Luny prostredníctvom kardinálnych uhlov, ktorými sú definované naše natálne horoskopy.

Saturn synastries AnteAr

Saturn v Synastrii: Aspekty so Slnkom, Lunou, Venušou a Marsom

Saturn je tvrdý kritik a drsnejší učiteľ. Rovnako ako náš natálny Saturn predstavuje miesto, kde musíme vynaložiť vytrvalé úsilie, aby sme dosiahli ďalšiu úroveň osobného rastu, v aspektoch synastry symbolizuje, ako vo vzťahu budujeme naše základy, hodnoty, záväzky a zodpovednosti. Jednou z prvých planét, ktorá pozorovala karmické zmluvy a vzťahy spriaznených duší, je Saturn.

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice