Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Druhý Nov v Rakovi 20. júl 2020

Nov v Rakovi 20.07.2020 o 19:32 hod. SELČ na 28°26 je už druhým lunárnym Novom v tomto znamení. Ten predchádzajúci bol spojený s Letným slnovratom, sprevádzaným zatmením Slnka 21.júna 2020. Dvoch rovnakých fáz Mesiaca v jednom znamení býva ako šafránu. Takže bude celkom určite zaujímavé vedieť, aké energie júlový lunárny Nov v znamení Raka prináša a ako sa tieto energie môžu odzrkadliť v našom živote.

Nov v Rakovi Júl 2020 - Letný dážď AnteAr

Zvyčajne píšem o tom, že každý Nov je spojený s ukončením jednej a súčasne so začiatkom ďalšej vývojovej fázy. V záležitostiach, ktoré sa vzťahujú k astrologickému domu v našom osobnom horoskope, v ktorom lunárny Nov nastane.

Takže by sme mali nahliadnuť do svojho horoskopu, nájsť si v ňom znamenie Raka ♋ a pozrieť sa, v ktorom astrologickom dome sa 28° tohto znamenia nachádza. Našli ste si to? Výborne. Práve v tejto oblasti za odzrkadlia energie aktuálneho lunárneho novu, o ktorých budeme teraz hovoriť 😉

Nov v Rakovi : Planetárne konštelácie

Pri pohľade na planetárne konštelácie, ktoré sú zapojené do lunárneho Novu by sa slabším povahám asi podlomili kolená. To kvôli tej presnej opozícii Saturna, ktorého povesť je spájaná so skúškami, prekážkami, ťažkosťami, obmedzeniami, požiadavkami na dodržiavanie pravidiel, predpisov a nariadení.

Navyše ak si uvedomíme, že nás energie lunárneho Novu zvyčajne sprevádzajú počas nasledujúcich štyroch týždňov až do ďalšieho Novu … nuž, všetci si vieme predstaviť aj oveľa príjemnejšie veci, však?

Bude to tak aj v tomto prípade, čo myslíte? Budeme sa musieť podriaďovať nekompromisným saturnovským nárokom skutočne až do 19.augusta 2020? Myslím si, že teraz to bude inak, a hneď aj vysvetlím, čo ma k tomu názoru vedie.

Nov v Rakovi Júl 2020 Horoskop AnteAr

Lunárny Nov nastane o 19:32 hod. a už o 22 minút, presne o 19:54 hod. sa Luna dostane do opozície so Saturnom. Po tejto opozícii sa bude Luna pohybovať mimo kurzu poslednými stupňami znamenia Raka a o 22:16 hod. SELČ vstúpi do susedného znamenia Leva. Týmto prechodom Luny do nasledujúceho znamenia sa mení aj kvalita času A navyše – o dva dni neskôr – bude Lunu do kráľovského znamenia Leva nasledovať aj Slnko.

Chcem tým povedať, že energie v poradí druhého lunárneho Novu v Rakovi, hoci vyzerajú byť naozaj veľmi málo príjemné, pominú krátko potom, ako nastanú.

V skutočnosti by sa aktuálny Nov mohol odzrkadliť v našom živote tým, že si znovu naplno uvedomíme, ktoré záležitosti sú už nadobro uzavreté a od teraz patria minulosti.

Záver: druhý Nov v Rakovi 20. júl 2020

Konštelácie druhého Novu v znamení Raka 20. júla 2020 nie sú vhodné na začiatok nových projektov. Namiesto toho venujte čas tomu, aby ste sa obzreli späť na svoje úspechy i prípadné zlyhania.

Ideálne je venovať sa úvahám o minulosti a o tom, ako vaše rozhodnutia a následné kroky formovali vašu prítomnosť. Ak sa vám nepáči to, čo vidíte, tento Nov predstavuje druhú šancu, aby ste dali do poriadku veci v tých oblastiach vášho života, ktoré sú spojené s astrologickým domom vo vašom osobnom horoskope, v ktorom aktuálny Nov v znamení Raka nastane.

Je to druhá šanca pre nás všetkých 😉


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rakovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov