Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
1. december 2018

Po polnoci z piatka na sobotu, krátko po tretej hodine sa uzavrie opozícia medzi Venušou vo Váhach a Uránom v Baranovi. O tejto konštelácii sme si už povedali všetko potrebné v horoskope na piatok. Za zmienku však stojí povedať, že je to posledná konštelácia, ktorú vytvorí Venuša pred tým, než odíde zo svojho domovského znamenia a opäť sa vráti do Škorpióna v nedeľu po šiestej hodine večer.

Do znamenia Škorpióna sa však už počas soboty vráti retrográdny Merkúr a pobudne tu ešte takmer dva celé týždne až do 13.decembra 2018. Merkúr v Strelcovi komunikoval otvorene, úprimne a nadšene. Naša aktívna myseľ bola doteraz viac schopná sama seba rozvíjať a kultivovať.

Naproti tomu sa Merkúr v Škorpiónovi prejavuje prenikavou inteligenciou. Myseľ vidí skrz ľudí a situácie, preto sa môžeme viac zaoberať objavovaním vecí, ktoré nás trápia alebo zaujímajú. Myslenie je prenikavé a výkonné, stále je čo skúmať.

Vzhľadom k tomu, že Merkúr je teraz vo fáze svojho retrográdneho pohybu, budeme zrejme intenzívne prehodnocovať a posudzovať tie svoje rozhodnutia a informácie, ktoré sme získali v dňoch od 28.-31.októbra 2018, keď sa Merkúr pohyboval na posledných stupňoch znamenia Škorpióna.

Možné je však aj to, že nás to teraz bude viesť k tomu, aby sme sa naučili nechať veci tak, ako sú.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Luna v znamení Panny vytvorí okolo pol štvrtej popoludní sextil s Merkúrom, takže naše myslenie bude v súlade s tým, ako to vnímame vo svojom srdci. S odstupom necelých pätnástich minút sa Luna so znamením Panny rozlúči a vstúpi do diplomatických Váh.

Sobota sa tak javí ako pomerne príjemný deň. Azda len tí, ktorí majú niektorú zo svojich osobných planét na posledných stupňoch vo Váhach, Baranovi, Rakovi alebo v znamení Kozorožca, môžu pociťovať vo svojich partnerských vzťahoch trochu výraznejšie pnutie.

Želám nám všetkým príjemný začiatok víkendu 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!