Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
1. február 2019

Pracovný týždeň sa končí piatkom, začína nový kalendárny mesiac a jeho prvý deň vyzerá na prvý pohľad úplne o ničom. Týmto konštatovaním by som asi mohol na tomto mieste skončiť a rozlúčiť sa odporúčaním, že aký deň si urobíte, taký ho aj budete mať.

Faktom je, že po polnoci zo štvrtka na piatok sa pár minút pre druhou hodinou presunie Luna zo Strelca do znamenia Kozorožca. Avšak od tohto okamihu počas celého dňa, večera a noci Luna nevytvorí ani jedinú konšteláciu, ktorá by mohla nejakým spôsobom aspoň naznačiť, akým smerom sa budú vyvíjať ďalšie okamihy.

Na ekliptike sa však Mars v Baranovi chystá uzavrieť jednu z málo príjemných konštelácií s Plutom v Kozorožcovi. K tomuto okamihu dôjde až s v sobotu nadránom, desať minút pred pol piatou. Je známe, že energie netrpezlivého Marsu sa zvyčajne prejavujú v „predtermíne“, teda ešte skôr než nastane ich presný okamih. Dá sa teda predpokladať, že ani teraz to nebude inak.

V atmosfére piatkového dňa môže postupne narastať napätie, avšak len málokto vie presne povedať, čo je jeho zdrojom. Možno je to tým, že Pluto, ako mytologický vládca podsvetia, je vybavený prilbicou neviditeľnosti.

V každom prípade však treba počítať s tým, že ak jeho cestu skríži silný Mars zo znamenia Barana, je rozumné, pripraviť sa na to, že sa môžu rozpútať také energie, ktoré sa len tak často nevidia. Kvadratúra medzi Marsom zo znamenia Barana a Plutom v Kozorožcovi naznačuje komplikácie.

Celkom bežne sa používajú techniky známe pod pojmom manipulácia, silové donucovacie prostriedky, a nie je vôbec ničím výnimočným, keď sa v rôznych situáciách stretneme s krutými údermi pod pás. Napätá väzba medzi Marsom a Plutom má v sebe silu buldozéra, takže je veľmi rozumné, vyhnúť sa situáciám, v ktorých cítite eskaláciu napätia.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Piatok je však zatiaľ ešte možné zvládnuť relatívne bez akejkoľvek ujmy, samozrejme iba ak sa my sami nepričiníme o opak. Oveľa náročnejšie to vyzerá počas soboty, keď po deviatej hodine večer bude Luna aktivovať najprv Pluto a s odstupom necelej hodiny aj Mars. Týmto sa energia ich kvadratúry môže v plnej miere uvoľniť a odzrkadliť v našom svete.

Kým to všetko príde, máme pred sebou piatok „o ničom“. A teraz len pripomeniem, že aký deň si urobíte, taký ho aj budete mať 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!