Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
10. apríl 2019

Pred dvoma dňami som sa zmienil o tom, že aktuálny týždeň je bohatý na planetárne konštelácie, len ten pondelok s Lunou v Býkovi sa niesol na vlnách pokojných energií. Máme tu stredu a s ňou prichádzajú aj celkom iné energie. Ak sme sa v utorok ešte dokázali vďaka Lune v pohotových Blížencoch pomerne dobre orientovať a reagovať na nával rôznorodých podnetov, streda je svojím spôsobom niečo pre silné nátury. To kvôli tomu, že počas dňa súčasne pôsobia konštelácie, ktoré majú úplne protichodný charakter.

Zasnívaná Venuša v spojení s Neptúnom v senzitívnych Rybách výrazne rozvíja naše romantické vzťahové fantázie. Súčasne však strohý Saturn zo znamenia Kozorožca podrobuje skúškam výrazne nabudené Slnko v netrpezlivom Baranovi a preveruje jeho odhodlanie prekonávať prekážky na ceste k vysokým cieľom. Popri tom sa Merkúr podporený Plutom pokúša preniknúť do tajomných hlbín všetkých záhad a mystických tajomstiev.

A aby toho nebolo málo, Jupiter vo svojom domovskom znamení Strelca práve v stredu mení smer svojho pohybu a počas nasledujúcich štyroch mesiacov až do 11.augusta 2019 bude cúvať. Jupiter vo svojej retrográdnej naznačuje, že splní všetky tie svoje prísľuby, ktoré nám ponúkol na ochutnávku, ak my sami urobíme všetko potrebné a sami sebe dokážeme, že sme jeho darov hodní. Znamená to, že je potrebné pokračovať v práci na sebe a na svojom rozvoji, zvyšovať si vzdelanie a rozširovať svoje obzory.

Streda je dňom rozhodnutí, ktorým smerom sa chceme ďalej uberať a čo sme ochotní urobiť pre splnenie svojich snov. Je len na nás, ako bude vyzerať naša budúcnosť, ktorej základy kladieme práve teraz.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Želám nám všetkým, nech tieto naše rozhodnutia sú naplnené múdrosťou, láskou a vierou vo vlastné sily.

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality