Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
10. december 2018

Začiatok nového týždňa s Lunou v Kozorožcovi prináša konštelácie, ktoré sa uzatvárajú buď skoro ráno, ešte pred pol piatou, alebo potom až večer v čase medzi pol desiatou a pol jedenástou. Tou prvou pondelkovou konšteláciou je spojenie vibrácií Luny s energiou Pluta v Kozorožcovi. Je fajn, že sa ich vibrácie vybijú ešte pred začiatkom pracovného dňa, a nebudú nás vťahovať do komplikovaných situácií počas dňa. V nich by sa celkom iste diali veci plné manipulácie a citového nátlaku. Takže po tejto stránke môžeme byť v pohode.

Počas celého dňa sa Luna v Kozorožcovi presúva do harmonického postavenia voči Merkúru na posledných stupňoch tretieho dekanu znamenia Škorpióna. Luna s Merkúrom naznačujú súlad medzi našimi myšlienkami a tým, čo cítime vo svojom srdci, čo je celkom fajn. Táto konštelácia sa uzatvorí večer po pol desiatej.

O necelú hodinu neskôr, pred pol jedenástou sa Luna dostane do kvadratúry s retrográdnym Uránom. Tu by sa mohli diať nečakané situácie, a ak v tomto čase máte naplánovaný nejaký program, je celkom možné, že bude potrebné v ňom pristúpiť k určitým zmenám.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Počas celého dňa sa Luna v Kozorožcovi odzrkadľuje v očakávaní zodpovedného prístupu k plneniu našich úloh a povinností. Nič viac, ale ani nič menej.

Čo nás čaká, to nás určite neminie, pretože Kozorožec je znamenie, ktoré trvá na tom, že bez práce nebudú žiadne koláče, čiže najskôr práca, a až potom zábava.

Nuž, k tomu niet veľmi čo dodať, takže o pondelku sa dá povedať, že síce neoplýva veselosťou, ale aspoň po nás bude vidieť konkrétne výsledky. Tak teda – nech sa nám všetkým darí 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality