Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
10. január 2019

Prvá polovica pracovného týždňa je za nami. Po stredajšom večernom prechode Luny z Vodnára do senzitívneho znamenia Rýb sa až do budúcej stredy mení zastúpenie živlových energií. Táto zmena vychádza v neprospech živlu vzduchu, pretože v žiadnom zo vzdušných znamení (Blíženci, Váhy a Vodnár) – nie je teraz prítomná ani jediná planéta.

Akoby sme vôbec nemali chuť zastaviť sa a premýšľať nad rôznymi aspektami nejakej záležitosti. Je pre nás ťažšie mať fyzický a emocionálny odstup od situácií, v ktorých sa teraz nachádzame a objektívne a nestranne ich preskúmať.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Dôsledkom tejto zníženej schopnosti vidieť svoju konkrétnu rolu v akomkoľvek procese. prípadne vidieť tento proces vo veciach vôbec, je naša tendencia neuvedomovať si, do čoho sme sa to zaplietli, až kým nevzniknú nevyhnutné problémy a názorové strety. Potom môže byť pre nás problém uvedomiť si, čím sme k tomu prispeli my sami. A pretože teraz je pre nás ťažšie akceptovať cudzie názory, mohlo by sa to odzrkadliť tým, že nastane dusivé uviaznutie na mŕtvom bode.

Našťastie počas štvrtka sa Luna v znamení Rýb dostáva do harmonickej pozície voči Merkúru v Kozorožcovi. Táto konštelácia sa uzatvára pätnásť minút po jednej hodine po poludní a jej vibrácie aspoň do určitej miery kompenzujú chýbajúce zastúpenie vzdušných znamení. Nasledujúcu konšteláciu uzatvorí Luna so Saturnom až v noci po desiatej hodine.

Štvrtok by teda mal plynúť pomerne v pohode. A tie prázdne vzdušné znamenia? Nuž, nejako bez nich do budúcej stredy určite vydržíme 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!