Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
10. november 2018

Prvý deň víkendu by mal prebiehať bez výraznejších komplikácií. Je tu však aj jeden menej príjemný aspekt medzi Merkúrom v znamení Strelca a Venušou vo Váhach. Vzájomné postavenie týchto dvoch planét stojí v pozadí situácií, keď nás niekto – ľahšie než inokedy – začne stále viac obťažovať svojimi otravnými pokusmi o konverzáciu. Tá sa môže z prvotných pomerne zaujímavých tém začať uberať smerom k prázdnym rečiam, ktoré sú zvyčajne úplne o ničom.

Naša trpezlivosť v takých situáciách môže byť vystavená skúške, rovnako ako naša schopnosť diplomaticky vyjadriť svoj záujem o pokračovanie v komunikácii zameranej na úplne iné oblasti 😉

Luna po celý deň pokračuje vo svojej púti znamením Strelca a svoje prvé konštelácie začne vytvárať až večer. Pred deviatou hodinou večer sa postupne dostane do harmonickej pozície najprv s Venušou vo Váhach a o dve hodiny neskôr aj do harmonického postavenia s Marsom v znamení Vodnára.

Vibrácie obidvoch týchto konštelácií zvyčajne stoja v pozadí živej, ale veľmi príjemnej atmosféry. Luna v dobromyseľnom optimistickom Strelcovi dokáže poľahky napraviť aj menej príjemný dojem z prípadných komunikačných prešľapov, a vylepší tak celkový dojem z prvého víkendového dňa.

Nech už je vaša sobota akákoľvek, prajem nám všetkým, aby nám priniesla predovšetkým radosť a pohodu 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com
email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality