Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
11. apríl 2019

Po dynamickej strede prináša štvrtok pokojnejšie vibrácie, keď Luna ráno o pol šiestej prejde z komunikatívnych Blížencov do svojho domovského znamenia Raka. Našu sebaistotu a výrečnosť nahradí zameranie sa na pocity a sebareflexiu.

Avšak napriek tomu, že Luna v Rakovi je citlivá, vnímavá a zameraná skôr na náš vnútorný svet pocitov, ak nás trápi nejaký problém, môže byť čoraz ťažšie držať si svoju nespokojnosť len pre seba. Za tým stojí Merkúr v znamená Rýb, ktorý naberá na sile, keď do neho láduje svoju energiu Jupiter zo znamenia Strelca.

Kvadratúra medzi Merkúrom a Jupiterom sa uzatvorí až počas piatkového rána, ale už vo štvrtok sa energia tejto konštelácie môže odzrkadliť tým, že budeme mať výraznejšiu potrebu rozprávať, a možno tento pocit bude ešte silnejší a naliehavejší, než počas uplynulých dvoch dní s Lunou v Blížencoch 😉

Je celkom možné, že v skutočnosti nebude dôležité nič z toho, čo povieme. Ale aj napriek tomu budeme mať chuť rozprávať dookola o tom istom, hoci sa nám v celej tej záplave slov nepodarí dostať k pointe. Nuž, sú aj takéto dni. Štvrtok však skončí a ďalší deň bude opäť o niečo zaujímavejší, takže čo tak nechať si niečo v zásobe aj na piatok?


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Želám nám všetkým, aby nám tá chuť komunikovať vydržala. A nech to, čo povieme počas štvrtka má aj hlavu i pätu 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality