Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
11. december 2018

Máme pred sebou tri dni, počas ktorých sa na ekliptike uzatvárajú len konštelácie vytvárané Lunou. Ostatné planéty sú akoby mimo aktívneho diania, a len veľmi pozvoľna sa budú presúvať do postavenia, v ktorom vytvoria konštelácie, o akých by stálo za to napísať aj niekoľko zmysluplných viet.

Jedinou výnimkou je Merkúr, ktorý sa v utorok pol hodiny po poludní dostane v znamení Škorpióna do pozície, v ktorej vytvorí napätú konšteláciu s retrográdnym Uránom v Baranovi. K vzájomnému prepojeniu vibrácií týchto dvoch planét došlo pred niekoľkými dňami, 2.decembra 2018, keď bol Merkúr vo fáze svojho retrográdneho pohybu. Teraz sa táto konštelácia znovu opakuje, pričom Merkúr sa už pohybuje priamym smerom ku koncu znamenia Škorpióna.

Počas utorka je však niečo inak, aj keď sa jedná o rovnakú konšteláciu. Viacero vecí sa za tých pár dní zmenilo, ale nikto nevie povedať, v čom je to teraz iné. Možno budeme pociťovať to sršivé napätie, ktorým je teraz naplnená atmosféra, ale nájde sa vôbec niekto, kto dokáže ukázať na skutočnú príčinu tohto iskrenia?

Luna sa od polnoci z pondelka na utorok už pohybuje znamením Vodnára. Vodnárovi vládne Urán, s ktorým teraz Merkúr vytvára napätú väzbu. Akoby zvyšoval intenzitu v celej našej komunikácii až do takej miery, že pri tom množstve informácií, ktoré teraz k nám prichádzajú, len ťažko dokážeme rozoznať, ktorá z nich je pravdivá a ktorá je len čírym výmyslom.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Celé predpoludnie môže byť týmto spôsobom pod napätím, a k jeho zvládnutiu asi žiadnym spôsobom neprispeje ani poludňajšia kvadratúra Luny s Venušou v Škorpiónovi. Možno však popoludní, keď Luna bude smerovať do harmonického sextilu s Jupiterom v znamení Strelca, sa predsa len situácie začnú postupne dávať do poriadku.

Kľúčom k zvládnutiu utorkových energií je vyhnúť sa prílišnému tlaku na pílu, a nechať veciam voľný priebeh. Ak sa ešte aj my sami budeme „hecovať“, svojou prílišnou snahou o komunikáciu za každú cenu, môžeme ostatným len zobrať chuť sa s nami vôbec baviť. A o to teraz predsa nikto z nás nestojí, však? 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!