Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
11. marec 2019

Konštelácie začiatku nového kalendárneho týždňa určitým spôsobom predznamenávajú jeho ďalší vývoj, keď Luna v pragmatickom Býkovi pred pol piatou popoludní prejde cez pozíciu Marsu v tomto zemskom znamení. Dalo by sa povedať, že táto konjunkcia môže byť spúšťačom celého sledu ďalších zaujímavých konštelácií, ktoré nás budú sprevádzať po tieto dni.

V stredu nás čaká sextil Slnka s Plutom. Vo štvrtok kvadratúra Slnka s Jupiterom, trigón Marsu so Saturnom a v ten istý deň sa Luna dostane do fázy svojej prvej štvrte. V piatok prejde retrográdny Merkúr cez pozíciu Slnka v znamení Rýb a v sobotu uzatvorí Merkúr kvadratúru s Jupiterom a sextil s Plutom. Len nedeľa je na tom z hľadiska počtu silných, významných aspektov úplne najslabšie.

Pondelok a utorok sú dni jednoznačne orientované na konkrétne výsledky, s piatimi planétami prítomnými v zemských znameniach sa to asi inak povedať ani nedá. Stredajší sextil Slnka s Plutom bude stáť v pozadí našej zvýšenej potreby uspieť. Budeme cítiť väčšie odhodlanie a výraznejšie zameranie na dosahovanie svojich cieľov ako zvyčajne.

Ak máte nejaké neodbytné alebo nutkavé tendencie, môžete ich účinne využiť, ak ich nasmerujete vhodným spôsobom tak, aby vám pomohli dokončiť náročné úlohy. To platí najmä pre odstránenie čohokoľvek, čo je vo vašom živote zbytočné a nepotrebné, pretože to už prestalo plniť svoj účel.

Energia Slnka v kvadratúre s Jupiterom bude postupne pôsobiť od pondelka, vyvrcholí v stredu a doznievať bude ešte aj počas piatku. Jej vibrácie sa môžu prejaviť ako dvojsečná zbraň. Môže to v nás vyvolávať pocit šťastia a optimizmu, ale aj prehnanej sebaistoty, hrdosti a pýchy. Najlepší spôsob, ako zvládnuť túto konšteláciu, je ukázať rešpekt, umiernenosť a disciplínu. Vyhnite sa súbežnému rozbiehaniu väčšieho počtu projektov, pretože by to skončilo prílišným rozptýlením vašej energie a výsledky by sa vám podarilo dosiahnuť asi len ťažko.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Súbežne však bude po tieto dni pôsobiť aj trigón Marsu so Saturnom, ktorý dáva silu, ambície a vytrvalosť. To všetko sa nám teraz naozaj zíde, aby sme zvládli aj tie najťažšie a najnáročnejšie úlohy a dokončili ich včas, dodržali pritom plánovaný rozpočet a vo všetkom sa priblížili k dokonalosti.

Určite sa nám podarí nájsť ten najefektívnejší spôsob, ako to všetko urobiť. Naša trpezlivosť a sebadisciplína nám pomôže zvládnuť všetko potrebné. Môžeme sa pustiť do toho s plným nasadením, bez obáv z toho, že by nás mohli vyrušovať nepodstatné zbytočnosti.

Želám nám všetkým skvelý a úspešný týždeň 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality