Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
11. november 2018

Záver týždňa s Lunou v Kozorožcovi sa nesie v dvoch rovinách. Obidve sú zaujímavé, každá z nich svojim vlastným spôsobom. Nedeľa by mala byť dňom odpočinku, no Luna v znamení Kozorožca nám pripomína naše nesplnené povinnosti a bez náznaku zhovievavosti trvá na tom, aby sme sa venovali najprv svojim úlohám a až potom zábave.

Navyše Luna od rána smeruje do spojenia so Saturnom, a cez jeho pozíciu prejde pár minút pred pol piatou popoludní. Táto konštelácia ponecháva skutočne len minimálny priestor, aby sme sa mohli nejako vyhnúť plneniu svojich záväzkov.

Je tu však aj ďalšia konštelácia, v ktorej Slnko zo znamenia Škorpióna uzatvára harmonickú väzbu s Plutom. Táto konštelácia zvyšuje našu potrebu uspieť, prináša viac odhodlania a cieľavedomosti. Pluto súčasne ponúka možnosť čerpať dostatok síl zo svojich rezervných či skrytých zdrojov, takže ich môžeme využiť pre splnenie akýchkoľvek náročných úloh.

Nech už je táto nedeľa akákoľvek, jej pozitívnou stránkou je, že by mala plynúť naozaj veľmi pokojne a bez akýchkoľvek emocionálne vypätých situácií 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!