Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
12. apríl 2019

Posledný deň aktuálneho pracovného týždňa by mohol byť z určitého pohľadu „studený ako psí ňufák“, a teraz vôbec nemám na mysli počasie. Hovorím o vzťahových záležitostiach, ktorým vládne astrologická Venuša. Tá sa počas dňa ocitne pod dohľadom vážne sa tváriaceho Saturna, o ktorom je známe, že nemá ani len štipku zmyslu pre humor.

Našťastie prepojenie vibrácií Venuše a Saturna je harmonické, čo sa zvyčajne odzrkadľuje stabilitou a upevnením fungujúcich partnerských vzťahov. Lenže chýba tu iskra, nadšenie, radosť, prejavy záujmu, vľúdnosti, láskavosti a dobrosrdečnosti. Namiesto nich teraz nastupuje serióznosť, zodpovednosť a pragmatizmus, čo mi v určitých okamihoch pripomína niečo ako to účtovnícke „má dať / dal“.

Vnímavá Luna v Rakovi to teraz tiež má pomerne komplikované, pretože v rovnakom čase vytvára harmonické konštelácie s Neptúnom a Venušou, ale súčasne sa dostáva aj do napätého postavenia voči Saturnu. Toto všetko bude aktuálne najmä popoludní okolo piatej hodiny. Neskôr večer sa Luna dostane ešte aj do opozície s Plutom, čo zrejme k pohode prispeje veľmi  málo, teda skoro vôbec.

Vyzerá to tak, že piatok asi nebude patriť k tým dňom, kedy sa optimisticky pozeráme na svet. Skôr je to o tom, že dáme prednosť stabilite a všetkému, čo prináša dlhodobú spokojnosť, než nejakému prchavému chvíľkovému rozptýleniu.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Nech už bude náš piatok akýkoľvek, želám nám všetkým, aby sme si udržali svoju náladu, aj keby sme mali pocit, že možno aj chladnička je teraz k nám vrúcnejšia, než tí naši partneri 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality