Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
12. december 2018

Tretí deň aktuálneho kalendárneho týždňa s Lunou v emocionálne nezaujatom znamení Vodnára by mal prebiehať bez akýchkoľvek komplikácií. V pozadí situácií bežného pracovného dňa môžeme nájsť postupný sled harmonických, energeticky však veľmi slabých konštelácií, ktoré vytvára Luna o pol piatej nadránom najprv s Neptúnom, potom pár minút pred jedenástou predpoludním s Marsom a podvečer o štvrť na šesť s Plutom.

Nakoniec sa Luna po pol siedmej večer dostane do pozície, keď bude vytvárať prvý silnejší harmonický pohodový sextil so Slnkom. Takže ak by sme sa na stredajšie energie pozerali len z hľadiska počtu a kvality uzatváraných konštelácií, môžeme očakávať príjemný priebeh celého dňa od rána až do večera.

Aby sme však neostali len pri tomto povrchnom pohľade na dianie na ekliptike, streda je posledným dňom s Merkúrom v znamení Škorpióna. Astrologický Merkúr je planétou komunikácie, to vieme hádam všetci. O poslednom stupni znamenia Škorpióna je známe, že keď týmto miestom prechádzajú planéty, dejú sa veci, ktorých charakter by sa dal neraz opísať prívlastkom „extrémny“.

A tak teraz Merkúr bude v pozícii, keď môžeme pociťovať naliehavosť všetkých doteraz zatiaľ nevybavených, neuzavretých, nedoriešených záležitostí, či nesplatených dlhov, ktoré sme doteraz z nejakých dôvodov odkladali.

Škorpión a najmä posledný stupeň tohto znamenia v nás svojou intenzitou dokáže vyvolať pocit, keď sme odhodlaní staviť všetko na jednu kartu. A nech to stojí, čo to stojí! Buď svoje zámery dosiahneme, a ak nie, urobíme za posledným bojom radikálny rez, a následne prijmeme potrebné opatrenia, aby sa podobné situácie už neopakovali.

A silnejšie povahy možno ešte predtým prednesú vetu v podobe posledného varovania, ktorá by mohla znieť asi takto:

“Som nepriateľ, akého by ste si nechceli spraviť!“  😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality