Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
12. marec 2019

Máme tu ďalší výkonnostný deň s Lunou v znamení Býka a postupne silnejúcim sextilom Slnka s intenzívnym Plutom v Kozorožcovi. Naďalej by nás nič nemalo odvádzať od našich cieľov, takže sa môžeme plne sústrediť na výsledky. To všetko hrá v náš prospech, ak máme jasno v tom, čo chceme dosiahnuť a vytrvalo postupujeme krok za krokom vpred.

Utorok prináša skvelé príležitosti na dokončenie a uzavretie rozpracovaných projektov a tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť. Merkúr je síce vo fáze svojho retrográdneho pohybu a po jej ukončení by mohol stáť v pozadí situácií, keď by bolo potrebné opätovne zrevidovať naše rozhodnutia, ktoré robíme počas týchto dní, ale Luna bude v utorok od pol jedenástej predpoludním až do tri štvrte na päť popoludním mimo kurzu.

Bežne sa využíva čas prázdnej Luny buď na ukončenie a odovzdanie projektov, alebo na podniknutie krokov a rozhodnutí, pri ktorých očakávame, že svojim spôsobom ostanú „zakonzervované“ a že ich v budúcnosti nebude potrebné znovu otvárať, prehodnocovať a meniť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Energia druhého dňa aktuálneho kalendárneho týždňa sa zmení až dvanásť minút pred piatou hodinou popoludní, keď sa Luna zo znamenia Býka presunie do pohyblivých vzdušných Blížencov.

Želám nám všetkým, nech utorok využije každý z nás pre svoje zámery tým najvhodnejším spôsobom 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – – Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality