Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
12. október 2018

Posledný pracovný deň a s ním aj začiatok víkendu sa ešte stále môže niesť na silových vlnách napätej konštelácie medzi Slnkom vo Váhach a Plutom v znamení Kozorožca. Avšak desať minút po šiestej hodine ráno, sa dynamická väzba medzi týmito dvomi astrologickými prvkami uzavrie a deštruktívne, nátlakové a manipulatívne tendencie sa začnú z nášho správania postupne vytrácať.

V priebehu predpoludnia sa uzavrie harmonický sextil medzi Merkúrom v znamení Škorpióna a Saturnom v Kozorožcovi. Táto konštelácia praje sústredenému mysleniu. Nedá sa o nej povedať, že by prinášala nejaký mimoriadne optimistický pohľad na aktuálne situácie, ale aj tak je celkom určite lepšie, keď naše myšlienky dokážeme smerovať pokojnejším spôsobom, než ako tomu bolo doteraz.

Je to skvelý čas pre všetky záležitosti, ktoré vyžadujú čisté, jasné myslenie a dobré organizačné schopnosti. Pokoj a trpezlivosť nám môže byť veľmi nápomocná pri vybavovaní tých vecí, ktoré bežne nazývame „papierovou prácou“. Výhodne sa dá využiť tento čas aj na štúdium a výskum, kde je potrebná zvýšená schopnosť sústrediť sa a dobrá pamäť.

Deň praje uzatváraniu obchodov. Teraz je ideálny čas na podpis dlhodobých zmlúv, dohôd, ale rovnako je vhodný aj na začiatok vyjednávania. Táto konštelácia je mimoriadne vhodná pre investície a reality.

Predpoludnie s Lunou mimo kurzu na prázdnej ceste poslednými stupňami znamenia Škorpióna praje predovšetkým dokončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť.

Osem minút pred poludním sa Luna presunie do inšpiratívneho znamenia Strelca a do našej nálady začne postupne prenikať stále viac a viac svetla.

Celkovo sa dá o piatku povedať, že je skvelým dňom, ktorým začína víkend.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!