Poslednú aktualizáciu dňa 12/01/2019 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
13. január 2019

Posledný deň druhého januárového týždňa je plný zaujímavých konštelácií. Naše sny teraz musia čeliť realite, pretože počas nedele sa v nás striedajú vlny optimizmu a pesimizmu, a sťažujú nám možnosť rozpoznať, čomu máme veriť a k čomu sa stavať rezervovane.

Naša predstavivosť nás môže doviesť do problémov, pretože Jupiter v Strelcovi vytvára napätú kvadratúru s Neptúnom v znamení Rýb. Táto konštelácia stojí v pozadí situácií, v ktorých naša fantázia a imaginácia pracuje úplne naplno.

Avšak s tým našim idealizmom môžeme veľmi rýchlo naraziť do steny, ktorú pred nás počas nedele stavia konjunkcia Merkúra s odmietavým pesimistickým Saturnom, ktorý vo všetkom vidí ťažkosti, prekážky, nástrahy, ústrky a obmedzenia. A ak svoju pozornosť budeme plne zameriavať práve týmto smerom, celkom určite sa naše myšlienky stanú skutočnosťou.

Popri tom všetkom akčná Luna v netrpezlivom Baranovi zvýrazňuje náš nepokoj, keď sa pomyselne motá v bludisku medzi tromi konfliktnými kvadratúrami a jedným expanzívnym trigónom.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Nuž, nedeľné konštelácie sú naozaj pestré. Je len na nás, ktorým energiám dáme prednosť a dovolíme im vstúpiť do nášho života 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice