Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
13. marec 2019

Najprirodzenejšia vec, ktorou sa môžeme v stredu riadiť, je nasledovanie našich inštinktov, keď vnímavé Slnko v  Rybách spolupracuje s vášnivým Plutom zo znamenia Kozorožca. Skryté pocity z nášho vnútra si teraz nachádzajú svoju cestu na povrch s veľkou ľahkosťou.

S touto harmonickou konšteláciou sa však súčasne dostáva k slovu aj rovnako silná kvadratúra Slnka s Jupiterom, ktorá nás zvádza k tomu, aby sme svoje jednoduché emócie nafúkli do veľkého problému. Bežne sa tomu hovorí „urobiť z komára somára“ 🙂

Našťastie láskavá Luna v pohyblivých vzdušných Blížencoch povzbudzuje našu schopnosť prispôsobiť sa. Vibrácie tohto znamenia nám umožňujú plynulo presúvať našu pozornosť z jednej témy na druhú bez toho, aby sme ktorejkoľvek záležitosti venovali príliš veľa času.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Z astrologického hľadiska je streda dňom ktorého vibrácie netreba brať príliš vážne. Ľahkosť bytia, typická pre Lunu v Blížencoch je kľúčom, ktorý otvára dvere i okná, a vpustí čerstvý svieži vzduch tam, kde sa už takmer nedalo dýchať. Merkúr, ktorý Blížencom vládne, je teraz vo svojej fáze retrográdneho pohybu, takže z toho, čo sa teraz povie, si netreba robiť ťažkú hlavu.

Tak či tak sa to všetko o dva týždne zmení, a mnohé z toho, čo platí teraz, už platiť nebude 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality