Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
13. október 2018

Prvý víkendový deň sa začína celkom dobre, keď Luna v optimistickom Strelcovi ráno o ôsmej hodine uzavrie harmonický sextil s akčným Marsom v znamení Vodnára. V našej nálade sa táto konštelácia odzrkadľuje chuťou do činnosti a pozitívnym prístupom k naplánovaným aktivitám.

Lenže ranné akčné vibrácie sa počas predpoludnia začínajú kamsi strácať a na ich miesto nastupuje tendencia unikať myšlienkami niekam, „kde vtáky lietajú“. Povedané inými slovami, začíname snívať s otvorenými očami a naša myseľ sa túla svetom romantických predstáv.

Za tými úletmi stoja hneď dve konštelácie. Prvou z nich je Luna v kvadratúre s Neptúnom v znamení Rýb, ktorá sa uzavrie o pol druhej popoludní. Tu druhá nás ťahá rovnakým smerom, do sveta imaginácie, fantázie a čarovných ilúzií. V pozadí všetkých týchto úletov je Neptún v znamení Rýb v zaujímavom kreatívnom postavení so Slnkom vo Váhach.

Sobota je však napriek tomu pozitívnym dňom, ak dokážeme využiť neptúnovské dary vhodným spôsobom. Veď táto planéta je v astrológii okrem iného spájaná aj s umením a so spiritualitou. Jeden z mojich kolegov sa o takýchto konšteláciách vyjadruje v tom zmysle, že dokážu pootvoriť brány do duchovného sveta, prinášajú tvorivú inšpiráciu umelcom a uľahčujú prácu psychoterapeutom.

Všetko je fajn tak, ako to je. Víkend predsa môže začať aj inak, než tým, že sa budeme venovať záležitostiam, na ktoré počas pracovného týždňa ostalo tak málo času. Stačí sa naladiť a brnknúť na tú správnu strunu.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality