Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
14. marec 2019

Štvrtku jednoznačne dominuje vytrvalostná konštelácia, v ktorej na výkon orientovaný Mars v Býkovi uzatvára trigón so strohým autoritatívnym Saturnom. Táto dvojica planét vytvára skvelé predpoklady pre optimálne riadenie zložitých projektov. Pomáha aj pri aktívnom vytváraní vysoko efektívnych postupov pre dosiahnutie našich cieľov a umožňuje nájsť vhodné spôsoby, ako zapojiť ostatných, aby sa spoločne s nami podieľali na ďalšom postupe.

Mars v trigóne so Saturnom dáva silu, ambície a vytrvalosť, aby sme sa pustili aj do tých najťažších úloh, dokončili ich včas, dodržali plánovaný rozpočet a čo najviac sa priblížili dokonalosti. S touto konšteláciou dokážeme nájsť ten najefektívnejší spôsob, ako veci dokončiť. Naša trpezlivosť a sebadisciplína nás bude po celý čas udržiavať v aktivite bez toho, aby sme sa nechali niečím rozptyľovať alebo odradiť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Po pol druhej popoludní už bude Luna v Blížencoch mimo kurzu, takže ak máte na štvrtok naplánovaný začiatok nejakého nového projektu, urobili by ste dobre, ak by sa vám to podarilo spustiť pred uvedeným časom. S dokončením, uzavretím a odovzdaním tých záležitostí, ktorými sa už viac nebudeme chcieť zapodievať, je vhodné počkať si do uvedeného času.

Štvrtkové konštelácie majú len veľmi málo zmyslu pre humor, ak vôbec nejaký. Neťahajme teda tigra za chvost, venujme sa tomu, čomu treba a so svojimi výsledkami budeme celkom určite spokojní 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality