Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
14. november 2018

Streda je počas pracovných hodín – z astrologického hľadiska – veľmi málo zaujímavým dňom. Luna vo Vodnárovi vytvorí svoju prvú klasickú konšteláciu až pred pol ôsmou večer.

Avšak napriek chýbajúcim konšteláciám je už v stredu možné počítať s narastajúcou energiou harmonického sextilu medzi Marsom a Vodnárom. Táto konštelácia umožňuje vidieť a vnímať aj zložité situácie jasne a s nadhľadom.

Súčasne k tomu nestrannému, nezaujatému pohľadu prispieva aj Luna vo Vodnárovi, ktorému je cudzia akákoľvek emocionálna angažovanosť, tak veľmi typická pre Lunu.

Nuž a napokon stredajšie večerné harmonické prepojenie vibrácií Luny s Merkúrom v znamení Strelca nám umožňuje dôverovať a spoliehať sa na abstraktné logické myslenie.

Všetko tieto skutočnosti naznačujú, že streda by mohla byť skvelým dňom pre nájdenie riešenia komplexných technických záležitostí.

Astrologický Urán je symbolom originality, invenčnosti a zmien. Mars v harmonickom postavení s Uránom naznačuje na ideálny čas pre vykonanie potrebných zmien v našom živote, pretože tie práve teraz môžu prebehnúť rýchlo a pomerne hladko.

Teraz môžeme byť mimoriadne iniciatívni, výrazne inšpirovaní a vysoko motivovaní, a práve tieto dni sú ideálne na začatie náročných úloh alebo vecí, ktoré sme doteraz odkladali. Teraz ich síce nemôžeme dokončiť, ale aspoň uvedieme veci do pohybu.

Často býva najťažšie začať. A práve streda a štvrtok sú vhodnými dňami, keď môžete využiť výhody, ktoré prináša táto impulzívna energia harmonickej konštelácie spájajúcej Mars s Uránom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality