Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
15. február 2019

Pracovný týždeň sa s nami lúči celkom príjemnými konšteláciami. Prvá a najsilnejšia z nich sa uzatvára ráno, keď sa krátko pred deviatou hodinou Luna v Blížencoch dostane do harmonickej pozície so Slnkom vo Vodnárovi.  Tieto dva prvky naznačujú, že naše pocity budú v súlade s našou vôľou.

Deň by mal ubiehať celkom svižne, takto to naznačuje ďalšia harmonická konštelácia, ktorú pred druhou hodinou popoludní uzatvorí Luna s Uránom. V čase medzi 13:48 a 15:02 hod. sa bude Luna pohybovať mimo kurzu, po prázdnej ceste, jalovým behom. Tento približne hodinový interval je vhodné využiť na dokončenie a uzatvorenie tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť vrátiť. So začiatkom nových projektov, od ktorých očakávate požadované výsledky, je teda rozumné počkať do tretej minúty po tretej hodine, keď Luna vpláva do vôd svojho domovského znamenia Raka.

Necelých šesť minút pred pol piatou Luna uzatvorí harmonický sextil s Marsom, ktorý sa už od štvrtka pohybuje v pre neho náročnom teréne znamenia Býka. Naša nálada je v tomto čase zosúladená s našou aktivitou, takže to všetko, na čom sa budeme teraz aktívne podieľať, by sa nám malo celkom úspešne dariť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Počas večera a noci nie sú na programe žiadne ďalšie konštelácie. Piatok vyzerá z astrologického pohľadu celkom fajn. Víkendové konštelácie už budú trochu pestrejšie, ale aj teraz platí, že je len na nás, aký postoj k nim zaujmeme. Želám nám všetkým skvelý záver pracovného týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality