Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
15. január 2019

Zdá sa, že by sme konečne mohli mať veci pod kontrolou, teda aspoň na dva dni, kým bude Luna pobývať v znamení Býka. Prvú konšteláciu počas utorka vytvorí Luna až večer pred ôsmou hodinou, keď sa dostane do harmonického postavenia so Saturnom v znamení Kozorožca.

Počas celého dňa tak môžeme počítať s tým, že to, čo vidíme, skutočne zodpovedá realite. Je to síce bez akýchkoľvek príkras, ale po predchádzajúcich dňoch, keď nám fantázia pracovala až priam neskutočným spôsobom, je celkom dobré, vedieť na čom skutočne sme.

No a nočný sextil Luny s Neptúnom o štvrť na jedenásť prospeje pokojnému spánku. A tým, ktorí si svoje sny pamätajú, sa môže aj snívať niečo príjemné 🙂

Utorok je z astrologického hľadiska skutočne veľmi pokojným dňom, ktorý praje všetkým činnostiam, vyžadujúcim trpezlivosť, presnosť a schopnosť plného sústredenia.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Prajem nám všetkým, aby sme tieto harmonické vibrácie využili tým najlepším spôsobom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality