Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
15. október 2018

Tretí októbrový týždeň sa začína pomerne seriózne s Lunou v znamení Kozorožca. Máme príležitosť prehodnotiť svoje plány, pokračovať v uskutočňovaní tých cieľov, ktoré sú na dosah a naopak zbaviť sa tých nereálnych. Komplikované spojenie Luny so Saturnom v skorých ranných hodinách sa môže odzrkadliť v našej nálade väčšou strohosťou a úsečnosťou v našich vyjadreniach, ktoré sa asi obmedzia len na nevyhnutnú komunikáciu, bez nejakých kvetnatých slov.

Počas predpoludnia však tieto nálady pominú a začneme stále viac ukazovať svoju vľúdnejšiu tvár, keď Luna v Kozorožcovi postupne vytvorí harmonické sextily s Merkúrom a Venušou v znamení Škorpióna. Tie sa uzavrú počas popoludnia, takže tento čas by mohol byť skutočne oveľa príjemnejší, než včasné ráno.

Základom pre úspech a spokojnosť počas pondelka je dobrá komunikácia, zameraná na praktické záležitosti. Veď s Lunou v Kozorožcovi asi každý dá prednosť jasným a konkrétnym informáciám. Navyše priaznivé postavenie Luny voči Merkúru a Venuši v Škorpiónovi sa odzrkadľuje súladom medzi našimi myšlienkami a našou dušou. Hádam všetci túžime po harmónii a vzájomnom porozumení, a práve počas popoludnia planetárne konštelácie naznačujú, že k tomu máme veľmi blízko. Samozrejme platí to za predpokladu, že sa vyhneme pokušeniu manipulovať s ostatnými, ako to naznačuje retrográdna Venuša v Škorpiónovi.

Merkúr v znamení Škorpióna spojí svoje vibrácie s Venušou a to je ten správny čas, aby sme povedali tým, na ktorých nám záleží, že ich máme radi. A rovnako aj my môžeme byť tými, ktorým sa dostane vľúdnych slov od našich partnerov.

Aby toho nebolo málo, počas celého pondelka uzatvára Slnko vo Váhach ešte aj tvorivú väzbu so Saturnom v Kozorožcovi, takže sa dá celkom oprávnene očakávať, že to všetko, čo sa začne v tento deň, bude mať šancu na dlhodobé trvanie a stabilný priebeh.

Pondelok je jednoducho skvelý, ak dokážeme prejaviť svoju radosť aj z maličkostí. Veď práve z tých drobností je tvorené všetko veľké, na čom nám v našom živote záleží.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality