Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
16. január 2019

Vytrvalo postupujeme vpred, a aj keď je naše tempo relatívne pomalé, každý drobný úspech nás napĺňa spokojnosťou. Možno sa tak trochu obávame prípadných komplikácií. Práve tieto obavy nás teraz motivujú, aby sme všetko robili dôkladne a na solídnych základoch.

V pozadí za tým všetkým aj počas stredy stojí Luna v pevnom zemskom znamení Býka. A o tomto znamení je všeobecne známe, že má rád svoje istoty, na ktoré sa môže vždy plne spoľahnúť.

Luna počas dňa uzavrie harmonický trigón s mocným Plutom v znamení Kozorožca a do našich pocitov vnesie výraznejšiu intenzitu. Táto konštelácia nás bude sprevádzať do štvrť na jedenásť predpoludním. V popoludňajších hodinách sa môžeme spoľahnúť na priazeň ďalšej harmonickej konštelácie, ktorá sa uzatvorí medzi Lunou a Slnkom.

Takže podobne ako počas utorka, aj teraz sa môžeme spoľahnúť na to, že všetko, začneme za takých harmonických konštelácií, bude mať aj dlhodobo podobný priebeh.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Azda jednou drobnou záležitosťou je nočný prechod Slnka cez pozíciu Dračieho chvosta (zostupný lunárny uzol), ktorý by sa mohol odzrkadliť tým, že sa vrátime k starým spomienkam. Tieto spomienky sa môžu týkať situácií, v ktorých významnú rolu v našom živote zohrávali ľudia, s ktorými teraz už z najrôznejších dôvodov nie sme v spojení.

Želám nám všetkým, aby streda priniesla každému z nás len to najlepšie 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!