Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
16. marec 2019

Konšteláciami nabitý týždeň sa blíži k svojmu záveru a prináša ďalšiu dávku pozitívnych energií. Merkúr v sextile s Plutom dodá nášmu mysleniu a rozhovorom hĺbku a intenzitu. Tajomné, záhadné alebo závažnejšie témy nás teraz viac zaujmú, takže je to dobrý koniec týždňa pre štúdium a výskum.

Skúmavá a prenikavá povaha našej mysle môže odhaliť všetko to, čo sa ukrýva v pozadí rôznych zápletiek, intríg, tajomstiev i konšpiračných teórií.

Intelekt doplnený silnou intuíciou nám môže pomôcť, ak je pre nás dôležité, byť presvedčivými v rozhovore s ostatnými.

Takže po piatku je aj sobota o komunikácii, a nedeľa nebude v tomto trende pokračovať. Sobota však môže byť predsa len o niečo náročnejšia, pretože náladová Luna v znamení Raka bude ráno i počas predpoludnia vytvárať sled zaujímavých, ale súčasne aj komplikovaných konštelácií.

Ráno nás čaká opozícia Luny so Saturnom, pred pol desiatou sextil s Marsom, pred druhou hodinou popoludní opozícia s Plutom a v rovnakom čase trigón s Merkúrom. Pre niekoho to môže byť zábavné, pre niekoho menej. V každom prípade je len na nás, aký zvolíme postoj k tomuto striedaniu nálad.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Avšak večer o siedmej hodine Luna vytvorí krásny trigón so Slnkom a nakoniec zavládne pohoda. Koniec dobrý – všetko dobré. Želám nám všetkým príjemnú sobotu 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality