Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
16. november 2018

S piatkom prichádza nová kvalita času, keď sa Mars začína pohybovať vnímavým vodným znamením Rýb, v ktorom sa zdrží až do 1.januára 2019. „Energia ovládaná citmi“ – to sú kľúčové slová pre kombináciu tejto ohnivej planéty a vodného živlu, čo znamená, že počas nasledujúcich šiestich týždňov sa dajú očakávať prudké a nepredvídateľné citové reakcie. Energetická hladina emócií je vysoká, niekedy až príliš.

Mars v Rybách v osobnom horoskope zvyčajne prináša nesústredenosť, mnoho činností, ale ciele len málokedy dosiahnu svoje naplnenie. Niekedy zbabelosť, lenivosť, nechuť zaoberať sa hmotnými záležitosťami a problémami reálneho sveta, čo môže viesť k únikom do vlastného sveta, k drogám či alkoholu. Mars v Rybách však tiež môže byť mystický, jemný, citlivý, romantický a bude obetavo pomáhať všetkým, ktorí sú na tom ešte horšie než on.

Mars v znamení Rýb celkom určite nie je sexuálne vášnivým jedincom. Je nepochybne romantický, avšak možno práve preto vyžaduje skôr emocionálne než telesné vyžitie. V láske je veľmi idealistický. Často až do takej miery, že jeho očakávanie hraničí s fantáziou, takže ho skutočnosť na jeho vlastnú škodu často sklame.

V piatok končí retrogradita Venuše vo Váhach, ktorá sa začala 5.októbra 2018 a mnohým priniesla šesť týždňov trvajúce obdobie určitej prehodnocovania či dokonca stagnácie v záležitostiach srdca, lásky a partnerských vzťahov.

Luna sa od rána pohybuje spolu s Marsom a Neptúnom v znamení Rýb a počas predpoludnia krátko po deviatej sa dostane do dynamického postavenia s Jupiterom. To by nás mohlo zvádzať k dávaniu veľkých sľubov, o ktorých však všetci veľmi dobre vieme, že sú zamerané len na vytvorenie dojmu ochoty a dobrých úmyslov.

Podvečer pred pol siedmou uzavrie Luna harmonickú väzbu so Saturnom, čo sa zvyčajne odzrkadľuje pokojnou náladou a schopnosťou sústrediť sa na podstatné záležitosti 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!