Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
16. október 2018

Po komunikáciou mimoriadne nabitom pondelku nás čaká ďalší dynamický deň, keď Luna v ambicióznom Kozorožcovi počas predpoludnia spojí svoje vibrácie s energiou Pluta. Zdá sa, že budeme mať len veľmi málo trpezlivosti s každým, kto by sa nám chcel postaviť do cesty. A navyše pri riešení situácií, v ktorých by mohlo dôjsť k stretu záujmov, budeme mať sklon riadiť sa machiavelistickým prístupom, v ktorom „účel svätí prostriedky“.

Tieto energie dosahujú svoju najväčšiu intenzitu predpoludním medzi desiatou a jedenástou hodinou. Lenže počas utorka sa Luna v Kozorožcovi dostáva do fázy svojej prvej štvrte a nabáda nás, aby sme na ceste za svojimi cieľmi brali ohľad aj na ostatných, ako to naznačuje Slnko v diplomatických Váhach.

Samotná prvá lunárna štvrť sa zvyčajne odzrkadľuje v našom správaní nárastom stresu a sklonom podráždene reagovať aj na nepatrnejšie podnety. Hlavnou oblasťou v ktorej sa to môže prejaviť, sú záležitosti týkajúce sa domova, domácnosti, rodiny a vzťahov s našimi najbližšími, najmä so ženami.

Všetko čo chceme urobiť, sa bude musieť vyrovnať s emocionálnymi tlakmi. K niečomu inému nás teraz vedie hlava a niečo celkom iné nám hovorí naša duša. Astrologická Luna reprezentuje naše podvedomie a spolu s ním aj spôsob, ako inštinktívne reagujeme. Počas utorka sa tlak našich negatívnych emócií môže výrazne zvýšiť a prejaviť sa tým najmenej príjemným spôsobom pri presadzovaní svojich sebeckých záujmov. Práve to je príčinou všetkých problémov v našich partnerských vzťahoch počas aktuálneho týždňa.

Našťastie v utorok popoludní sa Luna postupne posunie do harmonického postavenia voči Jupiteru v Škorpiónovi a umožní nám nájsť optimálnu cestu k úspechu tak, že pri napĺňaní svojich ambícií dokážeme súčasne povzbudiť aj ostatných.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality