Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
17. december 2018

Začiatok tretieho decembrového týždňa sa nesie v doznievajúcich vibráciách Venuše v 60° sextile so Saturnom. Táto konštelácia sa uzatvorila v nedeľu popoludní a napĺňa svojou energiou ešte aj prvé dva dni. Odzrkadľuje našu potrebu spoločnosti, rovnako ako aj pocit, že sme milovaní a hodnotní pre niekoho, na kom nám záleží. Musí to však byť vážna a úprimná láska.

S existujúcim partnerom hľadáme istotu alebo väčšiu oddanosť, či určitý záväzok, možno potrebujeme nadobudnúť pocit, že sa nám dostáva v rovnakej miere, koľko my sami dávame. A jednoducho chceme urobiť všetko potrebné pre to, aby naši partneri boli šťastní a spokojní.

Teraz je možné nadviazať aj nové vzťahy, ale nebudeme mať záujem o „vzťah“ na jednu noc. Pravdepodobne budeme priťahovať serióznych partnerov, alebo tých, ktorí majú záujem o dlhodobý záväzok. Rovnako sa dá predpokladať, že v týchto vzťahoch bude výraznejší vekový rozdiel, alebo to môže byť rozdiel v životných skúsenostiach.

V pondelok sa uzatvára 60° harmonická konštelácia medzi Marsom v znamení Rýb a Plutom v Kozorožcovi, tá prináša výrazný nárast energie pre splnenie našich túžob a dosiahnutie cieľov. Táto energia je dobre ovládaná a poskytuje odolnosť, výdrž a vytrvalosť. Keď sa raz rozhodneme pre zameranie našich aktivít, pre akčný postup, budeme pokračovať s potrebnou rozhodnosťou, až kým dosiahneme svoj cieľ.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Je to skvelý čas na riešenie náročných projektov, ktoré sa nám doteraz zdali byť azda až príliš veľkou výzvou. Nebude tu žiadne odkladanie potrebných úloh na neskôr, a pritom ľahko dokážeme zostať sústredení a zameraní na svoje ciele.

Niečo kdesi hlboko v našom vnútri nás poháňa vpred, akoby to bol pud sebazáchovy. Táto energia je vynikajúca pre vodcov, a rovnako ju dokážu využiť aj tí, ktorí potrebujú urobiť výrazný dojem na svojich nadriadených.

Do všetkých týchto energií sa v pondelok zapája aj Luna v akčnom ohnivom znamení Barana, keď sa od rána bude postupne blížiť do napätej pozície s Plutom v Kozorožcovi.

Nuž, pondelok je z astrologického hľadiska skutočne veľmi výrazným dňom. Využime ho teda tým najlepším možným spôsobom v náš prospech 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!