Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
17. január 2019

Štvrtkom sa končí pomalšie tempo uplynulých dvoch dní, keď sa Luna od druhej hodiny po polnoci zo stredy na štvrtok začne pohybovať vo vzdušnom znamení Blížencov. Ak ste prvú polovicu týždňa využili na precíznu prípravu všetkého potrebného pre uskutočnenie svojich plánov, konali ste naozaj rozumne.

S Lunou v pohyblivých Blížencoch sa vývoj udalosti zrýchli a cestu k nám si nájde mnoho nových podnetov. Ak by sme teraz mali vykonávať nejaké rutinné úlohy, určite by sme sa začali veľmi rýchlo nudiť. A keďže nuda vedie k nespokojnosti, tá sa môže odzrkadliť aj na výsledkoch našej práce.

Lunu v Blížencoch dokáže upútať každú chvíľu niečo iné. Udržať si pozornosť a sústrediť sa len na jednu záležitosť môže byť vo štvrtok i piatok pre nás celkom zaujímavou výzvou, pretože naše myšlienky veľmi rýchlo poletujú od jednej veci k druhej.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Dobrou správou je, že vo štvrtok sa počas pracovnej doby bude Luna v Blížencoch pohybovať bez toho, aby uzavrela niektorú z klasických konštelácií. Až večer pred deviatou hodinou sa Luna dostane do opozície s Venušou. Táto konštelácia by sa mohla odzrkadliť zmenou našej nálady a túžbou po tom, aby nám venovali svoju láskyplnú pozornosť tí, na ktorých nám záleží.

Želám nám všetkým príjemný deň, plný zaujímavých okamihov 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality