Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
17. marec 2019

Počas noci zo soboty na nedeľu vkĺzne Luna zo svojho domovského znamenia Raka do ohnivého Leva. O necelú hodinu neskôr, pätnásť minút pred treťou, uzatvorí svoju jedinú nedeľnú konšteláciu s Uránom. Je celkom fajn, že tento okamih nastane v čase, keď budeme spať, hoci tým senzitívnejším môže priniesť nepokojné sny.

K slovu sa však počas nedele dostáva zaujímavejšia konštelácia, v ktorej Merkúr v znamení Rýb vytvorí harmonický sextil s Marsom v zemskom Býkovi. Táto dvojica planét urýchľuje naše myšlienkové procesy a reflexy.

Budeme sa cítiť motivovaní uspieť v niečom, čo si vyžaduje iniciatívu a výrazný zmysel pre dosiahnutie cieľov. Môžeme zvládnuť veľa práce v krátkom čase. Budeme naplnení odvahou a bojovým duchom, aby sme mohli niečo podniknúť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Vzhľadom k tomu, že Luna sa počas nedele bude v znamení Leva pohybovať bez toho, aby vytvorila ktorýkoľvek z piatich tradičných aspektov, dá sa predpokladať, že deň bude plynúť pomerne pokojne.

Želám nám všetkým príjemný posledný deň aktuálneho týždňa 🙂

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality