Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
17. október 2018

Streda je z astrologického hľadiska pomerne netypickým dňom, počas ktorého Luna o pol desiatej predpoludním ukončí svoj pobyt v cieľavedomom ambicióznom Kozorožcovi a vstúpi na územie svojrázneho znamenia Vodnára. Takmer hneď po tomto okamihu sa jej vibrácie dostanú do stretu s energiou Uránu, čo sa môže odzrkadliť nečakanými prekvapujúcimi zmenami v doterajšom vývoji situácií. Či to tak naozaj bude, to závisí nielen na okolnostiach, ale aj na dispozíciách zúčastnených strán.

Popoludní by sa však mala situácia stále viac stabilizovať a všetko nasvedčuje tomu, že podvečer sa bude uberať svojím bežným, pokojným tempom.

Od stredy sa postupne začnú dostávať k slovu dve konštelácie, v ktorých bude hlavnú úlohu zohrávať Merkúr, planéta myslenia, komunikácie a obchodu. Merkúr bude vytvárať napätú väzbu s Marsom vo Vodnárovi a súčasne sa dostane aj do harmonického postavenia s Neptúnom.

Mars v napätom postavení s Merkúrom sa zvyčajne odzrkadľuje nárastom dynamiky v našej komunikácii, a Merkúr v harmonickej väzbe s Neptúnom stimuluje našu tvorivosť, imagináciu, vnímavosť a spiritualitu. Viac si o týchto súbežne pôsobiacich konšteláciách povieme v zajtrajšom horoskope.

Streda praje všetkým, ktorí sa sústredia na svoje pôvodné priority, a nenechajú sa vyviesť z miery žiadnymi odchýlkami od svojho doterajšieho smerovania. Želám nám pohodu a príjemný pokojný deň.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality