Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
18. apríl 2019

Štvrtok by mohol byť celkom v pohode. Tak to naznačuje jediná konštelácia, ktorú uzatvorí Luna v pokojných, vyrovnaných, diplomatických Váhach s Marsom v znamení Blížencov. Iste ste postrehli, ten podmieňovací spôsob, ktorý som tu použil celkom zámerne 😉 Takže ešte raz: štvrtok by mohol byť celkom v pohode, nebyť toho „nákupného blázinca“, ktorému sa teraz pred sviatkami masovo oddávajú najmä ľudia stredných a vyšších vekových kategórií %)

Všeobecne je teraz možné vnímať nárast napätia, ktorý v týchto dňoch – z pohľadu astrológie – súvisí s nastávajúcim lunárnym Splnom vo Váhach. Ako každá opozícia planét, tak aj opozícia medzi Slnkom a Lunou, ktorý bežne nazývame splnom, nachádza svoje odzrkadlenie v našom živote.

Vzhľadom k tomu, že k aktuálnemu splnu dochádza v znamení, ktorého doménou sú partnerské vzťahy, dá sa predpokladať, že práve táto oblasť je teraz vystavená tenzným energiám. To platí v prípade, ak tu už relatívne dlhší čas pretrváva naša nespokojnosť.

Lunárny Spln vo Váhach síce nastane až v piatok, dvanásť minút po jednej hodine popoludní. Je však všeobecne známe, že sprievodné prejavy vibrácií dvoch najvýznamnejších fáz Luny, teda novu a splnu, sú vnímateľné aj u menej senzitívnych ľudí už deň pred a deň po tejto fáze.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Ku štvrtku sa dá povedať azda len toľko, že je to skvelý deň. A ak sa to niekomu javí inak, nech hľadá príčinu predovšetkým v sebe. Planetárne konštelácie za to určite nemôžu 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality