Poslednú aktualizáciu dňa 17/12/2018 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
18. december 2018

Nebyť ranného spojenia vibrácií Luny s energiou Uránu v netrpezlivom ohnivom Baranovi, dalo by sa povedať, že v porovnaní s pondelkom je utorok až neuveriteľne pokojným dňom. Faktom však zostáva, že Luna sa ráno po štvrť na deväť dostane do konjunkcie s planétou a v tomto čase asi „budú s nami šiť všetci čerti“.

Náladová nedočkavá Luna v ohnivom Baranovi má takmer vždy naponáhlo, aj keby v skutočnosti nebol žiadny dôvod niekam sa náhliť. Urán v tomto znamení je priam nabitý energiou a „srší iskrami“. Ranná atmosféra je ako pred výbuchom a tak sa v utorok ráno môžu diať veci, pre ktoré sú prívlastky „nečakané a prekvapujúce“ skutočne len málo výstižné. To však platí len vtedy, keď necháme svojim emóciám voľný nekontrolovaný priebeh.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Aby však ráno neprebehlo v štýle „celé zle“, o to sa pokúsi Slnko zo znamenia Strelca svojim harmonickým 120° trigónom s Lunou a Uránom v Baranovi. Takže ak budeme na vysoké napätie utorkového rána pripravení a ovládneme chuť reagovať na podnety rýchlejšie než blesk, je tu celkom slušná šanca, že všetko dobre dopadne a žiadne málo príjemné prekvapenia sa konať nebudú.

Osem minút pred pol deviatou sa Luna začne pohybovať dve a štvrť hodiny mimo kurzu znamením Barana, takže v čase do desiatej hodiny a tridsiatej ôsmej minúty bude vhodné dokončiť a uzavrieť tie záležitosti, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť.

Osem minút po pol jedenástej Luna prekročí hranicu medzi znamením Barana a Býka a všetko ranné napätie sa začne relatívne rýchlo strácať. Zemské znamenie Býka náladovej Lune výrazne prospieva, dalo by sa povedať, že ju stabilizuje, čo sa odzrkadľuje v celkovom spomalení a upokojení našich nálad.

Takže ak sa na utorkové energie pozrieme z hľadiska „koniec dobrý, všetko dobré“, mohol by byť druhý deň aktuálneho týždňa interpretovaný celkom pozitívne. Ako vždy, aj teraz je všetko len a len na nás, či sa necháme ráno uniesť, alebo si zachováme nadhľad a svoje správanie budeme úspešným spôsobom riadiť.

Želám nám, nech utorok každému z nás prinesie toľko pohody, koľko jej my prajeme ostatným 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email:drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, žekliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice