Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
18. február 2019

Nový kalendárny týždeň začína bez akýchkoľvek lunárnych konštelácií, avšak namiesto nich sú na programe dve oveľa výraznejšie a silnejšie vibrácie. Hneď ráno, krátko pred deviatou hodinou sa uzatvorí sextil Slnka s Uránom, kreatívna konštelácia plná nekonvenčných nápadov, ktorej energia pôsobí už od soboty a doznievať bude ešte aj počas utorka. Slnko v sextile s Uránom prináša príjemné prekvapenia a stojí v pozadí povzbudzujúcich stretnutí.

Je to vhodný čas, aby ste skúsili niečo nové a vzrušujúce. Avšak mali by ste mať dostatok slobody, aby ste to mohli urobiť. Táto konštelácia môže stáť v pozadí nárastu nášho sebavedomia, ak sa vám podarí nájsť zaujímavé a originálne nápady, prostredníctvom vzájomných interakcií v osobných vzťahoch. Našu tvorivosť teraz podnecujú najmä rozhovory s priateľmi.

Práve teraz by sme mohli bez zábran prejaviť aj svojrázne a zvláštne stránky našej osobnosti, ktoré nás robia jedinečnými a nezameniteľnými, aj keby sme sa mohli niekomu zdať výstrední.

O necelé tri hodiny neskôr sa uzatvára ďalšia konštelácia, keď Venuša prejde po ekliptike cez pozíciu Saturna. Venuša v konjunkcii so Saturnom na 16° znamenia Kozorožca môže priniesť pocity smútku, samoty, či nedostatku úcty, ale aj chýbajúci pocit bezpečia, lásky alebo sociálnych väzieb.

Môže byť pre nás náročnejšie prejaviť lásku, či vyjadriť svoju náklonnosť. Na druhej strane sa však ľahko môžeme správať chladne, ľahostajne, s citovým odstupom, ale aj vypočítavo a zlomyseľne. Týmto spôsobom trpia najviac vzťahy, ale v týchto dňoch sa môžeme stretnúť aj s určitými finančnými ťažkosťami.

Existujúce vzťahy môžu prechádzať skúškou, najmä ak vás delí väčšia vzdialenosť alebo odlúčenie. V tej najvšeobecnejšej rovine sa prienik tvrdej chladnej energie Saturna s láskyplnou Venušou môže odzrkadliť zníženou schopnosťou prejaviť naše emócie


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Z pondelkových komplikovaných konštelácií nie je potrebné robiť žiadnu vedu, veď Slnko sa hneď po polnoci z pondelka na utorok presunie do súcitného znamenia Rýb a pripomenie nám, že vždy je vhodné správať sa milo, láskavo a vľúdne 😉

Prajem nám všetkým príjemný začiatok nového týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!