Poslednú aktualizáciu dňa 17/01/2019 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
18. január 2019

Posledný pracovný deň aktuálneho týždňa je celkom určite zaujímavejší, než štvrtok, takže možno bude pre nás náročnejšie dodržať svoj plánovaný program. Venuša v Strelcovi uzatvára harmonický trigón s Marsom v znamení Barana a súčasne Merkúr prechádza cez pozíciu Pluta v Kozorožcovi. Venuša a Mars stoja v pozadí tých príjemnejších okamihov, avšak mocný Pluto vnáša do našej komunikácie príliš veľkú intenzitu.

Konštelácie Pluta s väčšinou ostatných planét zahŕňajú v sebe prejavy sily, dominancie, a v nejednom prípade aj emocionálneho nátlaku. Práve táto skutočnosť sa odzrkadľuje v rôznych situáciách, takže piatok najmä popoludní a vo večerných hodinách sa môže vyvíjať oveľa menej príjemným spôsobom, než ako sme si to pôvodne predstavovali.

Prvky zvláštneho napätia v našich vzájomných interakciách môžu byť síce veľmi vzrušujúce po fyzickej stránke, ale len ak dokážeme odhadnúť správnu mieru. V opačnom prípade sa môžu zmeniť na vyčerpávajúci zážitok, akému by sme sa mali radšej vyhnúť.

Navyše neskoro v noci z piatka na sobotu sa uzatvorí kvadratúra medzi Slnkom zo znamenia Kozorožca a Uránom v netrpezlivom ohnivom Baranovi, takže toho vzrušenia by pre niekoho mohlo byť hádam až priveľa. Celá situácia na ekliptike sa upokojí až po odchode Luny z Blížencov a jej vstupe do znamenia Raka v sobotu nadránom po pol piatej.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Nech už bude piatok akýkoľvek, vždy a v každom okamihu máme na výber, ako budeme reagovať. Želám nám všetkým, aby naše rozhodnutia boli vo všetkých situáciách korektné 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice