Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
18. marec 2019

Vstupujeme do nového kalendárneho týždňa a ten sa začína celkom zostra, keď Luna v ohnivom znamení Leva, plnom sebadôvery a potreby obdivu vytvorí zaradom dve napäté konštelácie. Tou prvou je opozícia s Venušou vo Vodnárovi, ktorá sa uzatvorí pred pol jedenástou predpoludním.

Venuša v opozícii s Lunou sa dá zvládnuť pomerne v pohode, stojí však v pozadí situácií, keď môžete mať dojem, že od druhých bez akejkoľvek námahy získate všetko, čo chcete. Okrem toho je hlavným prejavom tejto konštelácie túžba cítiť silné emocionálne spojenie s druhými.

Dajte si pozor aj na sklon k výstrednosti, ktorý úzko súvisí so sklonom k preháňaniu. Môžete teraz niečo kúpiť len z prechodného rozmaru a neskôr svoj vkus spochybniť.

Druhá konštelácia, ktorú uzatvára Luna o jednej hodine po poludní s Marsom, prináša riziko zbytočných hádok. Stojí v pozadí podráždenosti, unáhlenosti a sklonu správať sa výbušne, čo môže viesť k neskorším problémom či nepríjemnostiam.

Chvíľu pre nás bude ťažké vychádzať s inými ľuďmi. Našťastie sa jedná o pomerne krátko trvajúcu konšteláciu. Jednou z jej úloh je vypustiť zo seba všetko negatívne bez toho, aby došlo k zbytočným stratám. V tomto čase môžeme v sebe pociťovať určité napätie a tlak, ktorý by sme mali dať najavo, ale dráždia nás aj maličkosti, ktoré za to nestoja. Môže sa stať, že sa necháme rozčúliť hlúposťami, len aby sme sa vyhli skutočným problémom, ktorým nechceme čeliť.

O štvrť na päť popoludní sa však situácia celkom mení, keď Luna uzatvorí trigón s Jupiterom. Je veľká škoda, že táto konštelácia, rovnako ako všetky tranzitné konštelácie vytvárané Lunou, trvá tak krátko, pretože nám prináša nesmierne dobrý pocit zo života. Voči ľuďom okolo nás sme v tomto čase veľmi srdeční a priateľskí, veľkorysí a štedrí a sme ochotní ponúknuť citovú či fyzickú oporu každému, kto to potrebuje.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Na pozadí všetkých týchto našich nálad stojí doznievajúci harmonický sextil medzi Merkúrom a Marsom, ktorý sa odzrkadľuje zrýchlením toku našich myšlienok. Kým trvá táto konštelácia, cítime sa výraznejšie motivovaní a od myšlienok a slov máme veľmi blízko k činom. Sme plní odvahy a môžeme urobiť veľa práce v krátkom čase.

Pondelok je dynamický, rušný, plný komunikácie a rôznych podnetov. A je len na nás, akým spôsobom ho využijeme 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality