Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop: 18. september 2019

Neskoré leto AnteAr

Máme tu sled troch skvelých dní, v priebehu ktorých ani jedna z planét, ktoré súčasná astrológia berie do úvahy, nevytvorí žiadnu napätú konšteláciu. Dokonca ešte aj Luna bude postupne uzatvárať jednu harmonickú väzbu za druhou. Navyše Luna sa teraz pohybuje v pevnom zemskom znamení Býka, teda v znamení svojho povýšenia, ktoré svojím vibračným poľom náladovej Lune vyslovene prospieva.

Neopomenul som ani také „zábavné“ prvky, ako je u niektorých mojich kolegov mimoriadne obľúbená Čierna Luna Lilith v konjunkcii s Neptúnom, vládcom znamenia Rýb. A rovnako som myslel aj na ďalšieho novodobého „exota“, na planétku Chirón, objavenú v roku 1977. Áno, iste, aj jej venujem z času na čas svoju pozornosť, ak je v súvislosti s ňou o čom hovoriť.

Luna sa v stabilnom zemskom Býkovi bude pohybovať až do štvrtka do jedenástej hodiny pred polnocou, keď prejde do komunikatívnych Blížencov. Za celý ten čas postupne uzatvorí najprv trigón so Saturnom v Kozorožcovi, potom sextil s Lilith a Neptúnom v Rybách. To nás čaká v stredu. Štvrtok prinesie skoro ráno ešte pred úsvitom trigón Luny s Marsom v Panne a Plutom v Kozorožcovi, popoludní ďalší trigón so Slnkom v Panne.

Všetko sú to príjemné, harmonické aspekty, ktoré najprv v stredu počas dňa napomôžu plnému sústredeniu a večer prispejú k ponorom do hlbších hladín nášho vedomia. Štvrtkové konštelácie pokračujú v podobnom trende, takže ak máte na tieto dni naplánované plnenie pracovných úloh, určite to zvládnete podľa svojich najlepších očakávaní.

Aby toho nebolo málo, vo štvrtok sa uzatvára mocný trigón medzi pracovitým Marsom v Panne a Plutom v cieľavedomom ambicióznom Kozorožcovi. Vzhľadom k tomu, že konštelácie Marsu sa takmer vždy hlásia k slovu „v predtermíne“, harmonické previazanie energie Marsu a Pluta tu pociťujeme už teraz, najmä v tých okamihoch, keď potrebujeme naplno zabrať.

Popri týchto všetkých pozitívnych správach je tu ešte jedna významná informácia: v stredu predpoludním sa skončí retrográdna fáza pohybu Saturna na 14° znamenia Kozorožca. Samozrejme, ešte to nejaký čas potrvá, kým Saturn opäť naberie svoju bežnú rýchlosť. Pozitívne je, že všetkým tým, ktorí majú Slnko alebo niektorú z osobných planét, či ascendent na 14° základných znamení Barana, Kozorožca, Raka, alebo vo Váhach, začne teraz svitať na lepšie časy. Saturnove skúšky, príkoria a obmedzenia im v posledných týždňoch poriadne naložili a preverili ich odhodlanie vytrvať. Ak sa týmto ľuďom podarilo prejsť všetkými životnými úskaliami a majú v úmysle pokračovať ďalej na ceste za svojimi cieľmi, určite sa im to podarí.

Želám nám všetkým tri pokojné dni, ktoré aspoň podľa kalendára ešte stále patria pod vládu neskorého leta 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality