Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

 

Astrologický horoskop:
19. december 2018

Po vstupe Luny do pevného zemského znamenia Býka sa dokážeme upokojiť, prestať sa naháňať v kolotoči aktuálnych dní a nájsť si azda aj trochu času sami pre seba. Možno počas stredy budeme mať pocit, že k plneniu svojich úloh pristupujeme menej aktívne, a súčasne s tým by nám mohlo klesnúť naše sebavedomie, ale v takých okamihoch je vhodné si pripomenúť, že „od roboty aj kone dochnú“.

Luna pokračuje vo svoje púti znamením Býka a od rána postupne uzatvára celkom pohodové konštelácie najprv nadránom trigón so Saturnom, pár minút pred ôsmou hodinou opozíciu s Venušou, pol hodiny pred poludním sextil s Neptúnom a neskoro večer po pol jedenástej ešte aj trigón s Plutom.

Streda však prináša jednu menej príjemnú kvadratúru Slnka s Chirónom, ktorá môže stáž v pozadí situácií, v ktorých nás mätú staré spomienky na naše zlyhania, ak sa nám z ničoho nič pripomenú vo chvíľach, keď sa nám práve teraz darí úspešne postupovať vpred. Minulosť nezmeníme, čo sa stalo, stalo sa a je to za nami. Ale takéto situácie môžu aj tak skaliť našu spokojnosť s aktuálnym stavom vecí.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Našťastie nás Mars v kreatívnom 72° kvintile so Saturnom dokáže veľmi vhodne podržať a upriamiť našu pozornosť na to, na čo treba, takže si budeme vedieť udržať koncentráciu a pokračovať vo svojej práci ďalej.

A to všetko podporované harmonickými konšteláciami Luny v Býkovi posilní naše zámery a obdarí nás neochvejným pokojom. Streda je skvelý deň. A ak sa to niekomu javí inak, mal by sa zamyslieť nad tým, čo ho doviedlo k takému názoru. Možno si nakoniec bude musieť úprimne priznať, že teraz len jednoducho zbiera ovocie svojich predchádzajúcich rozhodnutí.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality