Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
19. január 2019

Po nočnom prechode Luny z Blížencov do znamenia Raka sa pomerne rýchlo vytratí napätie, ktorým bola naplnená atmosféra počas piatka. Stresujúce okamihy by teda už mali byť za nami.

V sobotu nás bude sprevádzať len jediná konštelácia, v ktorej sa Slnko v Kozorožcovi dostane do nepríjemnej pozície voči Neptúnu v znamení Rýb. Aj keď Luna teraz už putuje svojím domovským znamením Raka a vytvára v nás niečo ako neviditeľný ochranný pancier, ktorého úlohou je zaistiť našu emocionálnu bezpečnosť, Slnko s Neptúnom stojí v pozadí situácií, keď sa nás zmocňujú rôzne pocity úzkosti.

Možno týmto svojim vnútorným pocitom budeme venovať svoju pozornosť a poddáme sa im, a možno nie. Tak či tak vonkajšie okolnosti si aj naďalej vyžadujú našu plnú pozornosť. Práve tento nesúlad medzi našim vnútorným a vonkajším svetom môže stáť v pozadí situácií, keď sa nám málo darí zhostiť sa svojich povinností.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Sobota však bude celkom určite taká, akú si ju my sami urobíme. Takže aj teraz platí, že je to len a len na našom rozhodnutí, či skončíme so štítom, alebo na štíte.

Želám nám všetkým príjemný začiatok víkendu 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!