Poslednú aktualizáciu dňa 18/03/2019 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
19. marec 2019

Na utorok by sme sa mohli pozerať z dvoch rôznych uhlov pohľadu. Ten pozitívny naznačuje, že celý deň budeme mať len v našej vlastnej réžii, pretože okrem jediného trigónu, ktorý vytvorí Luna ešte pred úsvitom po pol štvrtej s Uránom, sa celý deň ponesie v úplne neutrálnych vibráciách.

Druhý pohľad na astrologické dianie na ekliptike počas utorka poukazuje na to, že sa budeme musieť spoľahnúť len na svoje vlastné sily a schopnosti, a teda nájsť spôsob, ako sa zaobísť aj bez pomoci planetárnych konštelácií. Záleží len na nás, ku ktorému spôsobu nazerania sa prikloníme.

Utorok svojim spôsobom možno pripomína situáciu bežne nazývanú ako „ticho pre búrkou“, pretože už nasledujúci deň bude úplne iného charakteru. V stredu nás čaká celkovo osem konštelácií a na konci dňa aj najvýznamnejšia udalosť aktuálneho mesiaca, ktorou je vstup Slnka do znamenia Barana, ktorým sa začína nový astrologický rok.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Výraznejšie stredajšie konštelácie sa k slovu postupne dostávajú už počas utorka a potešujúce je, že prinášajú harmonické vibrácie. Mars bude v trigóne s Plutom a retrográdny Merkúr v sextile so Saturnom.

Mars v znamení Býka v harmonickom spojení s Plutom je výkonnostná konštelácia, ktorá má ohromný energetický potenciál a dáva až neskutočnú výdrž, ak potrebujeme podať vysoký výkon. Merkúr so Saturnom stojí v pozadí schopnosti sústrediť sa na konkrétne ciele, a nenechať sa rozptyľovať zbytočnosťami.

Kým sa to všetko začne, je potrebné zvládnuť utorok. Aké spôsoby si pre svoj deň zvolíme, to je už len na nás 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice