Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
19. november 2018

Začiatok nového kalendárneho týždňa nastupuje pod taktovkou konštelácie, ktorú uzatvára Mars v znamení Rýb s Jupiterom v Strelcovi. Počas uplynulej nedele vládla relatívna pohoda, avšak pondelok sa nesie už v celkom iných vibráciách s Lunou v Baranovi. V tomto ohnivom znamení sa s Lunou znovu pohybuje aj retrográdny Urán, v ohnivom Strelcovi šantí optimistický Jupiter a spolu s ním aj retrográdny Merkúr.

Protiváhu k ohnivým znameniam tvorí silné obsadenie vodného živlu – Mars, Neptún a Chirón v znamení Rýb a Slnko v Škorpiónovi. Energie i emócií máme teraz dosť, hádam až nadmieru. Slabo je však zastúpená racionalita, spojená so živlom vzduchu – osamotenou Venušou vo Váhach, a o niečo lepšie je na tom silný pragmatizmus, spojený s prítomnosťou Pluta a Saturna v Kozorožcovi.

Energetická bilancia sa teda v posledných dňoch skutočne výrazne zmenila a naznačuje príležitosti pre dynamický vývoj situácií počas aktuálneho týždňa.

Po celý deň zrejme budeme mať dostatok síl i odhodlania iniciatívne sa pustiť do nových projektov. Rovnako dobre to vyzerá aj s odvahou prevziať na seba riziko, ak chceme dosiahnuť výraznejšie úspechy.

Mars v dynamickom spojení s Jupiterom sa odzrkadľuje v našom správaní veľmi príťažlivým, energickým spôsobom, aj keď v určitých okamihoch možno trochu hrubo či netaktne. Najlepší spôsob využitia tejto impulzívnej energie, je použiť vhodnú stratégiu a doplniť ju prezieravosťou.

Vyhýbajte sa však nerozumnému správaniu bez zváženia dôsledkov vašich odvážnych krokov. Mars v napätom postavení s Jupiterom dáva odvahu postaviť sa našim protivníkom, ak sme nimi skutočne ohrození. Avšak s Marsom vo vodnom znamení Rýb bude najlepšie fungovať obranný prístup.

Tieto dni nie sú vhodné na vedenie útoku, a to najmä nie bez provokácie. Popri nehodách a zraneniach by to mohlo mať za následok stratu tváre. Vyberte si svoje zápasy s potrebnou múdrosťou.

Večer pred pol šiestou sa Luna v Baranovi dostane do harmonického postavenia s Merkúrom v znamení Strelca a uvedie do súladu naše myšlienky s tým, čo cítime vo svojom srdci.

Všetko nasvedčuje tomu, že ak dokážeme vhodne nasmerovať svoju energiu, pondelok by mohol prebehnúť k všeobecnej spokojnosti všetkých zúčastnených strán 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!