Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
19. október 2018

Piatok vyzerá byť oveľa lepší predpoludním, než popoludní. Ráno a počas predpoludnia sa uzatvorí jemne poetické, inšpiratívne harmonické spojenie medzi Merkúrom a Neptúnom, o ktorom sme už hovorili v štvrtkovom horoskope.

Emocionálne dištancovaná Luna vo Vodnárovi sa počas poludnia dostane do pozície, v ktorej sa z nej Jupiter v Škorpiónovi pokúsi vykresať aspoň pár iskier optimizmu a nadšenia. To by sa mohlo odzrkadliť v našom správaní tým, že budem ochotní nasľubovať viac, než v skutočnosti dokážeme splniť.

Harmonické piatkové konštelácie končia krátko pred pol druhou popoludní. V tom čase Luna uzatvorí svoju poslednú príjemnú väzbu so Slnkom v diplomatických Váhach a ponúkne príležitosť pre spevnenie základov našich partnerských vzťahov. Po tomto okamihu sa už Luna bude pohybovať mimo kurzu po prázdnej ceste smerom k znameniu Rýb, takže by to mohol byť priaznivý čas na dokončenie a uzatvorenie všetkých tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť viac vrátiť.

Piatkové popoludnie je už oveľa menej príjemné, keď sa Merkúr dostane do nepohodlného postavenia voči Marsu v znamení Vodnára. Táto konštelácia zvyčajne stojí v pozadí situácií, keď sme vo svojich vyjadreniach náchylní k zbytočnému zveličovaniu a robíme z komára somára. Merkúr v napätom postavení s Marsom naznačuje nárast nervozity nielen v našej komunikácii, ale premieta sa aj do rizikových a kolíznych okamihov v doprave.

Ponáhľajte sa pomaly, veď nič vám neujde, a ak predsa, tak si s nadhľadom spomeňte na to, že čo je vaše, to si k vám vždy cestu nájde 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem, objednajte sa na konzultáciu a nájdete odpoveď.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality