Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
2. február 2019

Máme tu prvý februárový víkend, ktorým nás sprevádzajú astrologické chuťovky, jedna výživnejšia než druhá. Prvým bodom programu je kvadratúra medzi Marsom v Baranovi a Plutom v znamení Kozorožca.

Táto kvadratúra sa týka najmä tých, ktorí majú vo svojom horoskope na 21° základných znamení Barana, Raka, Váh alebo Kozorožca niektorú z osobných planét Slnko, Lunu, Merkúr alebo Venušu, Týka sa to aj tých, ktorým týmto miestom v ich horoskope prechádza niektorá z hlavných osí Asc/Dsc alebo MC/IC.

Základné informácie o spôsobe, akým sa kvadratúra medzi Marsom a Plutom môže odzrkadliť v našom živote, sme si už povedali v horoskope na piatok, bolo by zbytočné znovu to opakovať.

Druhým bodom programu je šantivý trigón medzi Venušou v Strelcovi a Uránom v znamení Barana, ktorý sa uzatvorí štyridsať minút po polnoci zo soboty na nedeľu. Ten síce pôsobí inak, než ako potrebná protiváha doznievajúcej kvadratúry Mars/Pluto, ale je celkom určite vždy lepšie, keď sa teraz takáto harmonická konštelácia uzatvára.

Luna v serióznom a zodpovednom znamení Kozorožca prechádza hneď ráno pár minút pred ôsmou hodinou cez pozíciu strohého prísneho Saturna, ktorý vyžaduje poriadok a dodržiavanie pravidiel. Počas dňa Luna pokračuje smerom do kontaktu s Plutom, s ktorým spojí svoje vibrácie až večer po deviatej.

Potom s odstupom jednej hodiny Luna vytvorí kvadratúru s Marsom v Baranovi. Tieto stresujúce konštelácie nás vyzývajú, aby sme objasnili naše potreby ostatným.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Po polnoci sa Venuša dostane do harmonického postavenia s Uránom, čo sa zvyčajne odzrkadľuje túžbou po vzrušení a zábave, spolu s chuťou užiť si, ale bez toho, aby sme boli ochotní emocionálne sa viazať.

Sobota môže byť naozaj zaujímavá, rovnako pre tých, ktorých sa aktuálne konštelácie priamo týkajú, ale nudiť sa určite nebudú ani ostatní. Nuž, zrejme nás čaká divoká jazda, takže „držte si klobouky, pojedeme z kopce!“ 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality